بانک پاسارگاد
15:13:24 - چهارشنبه 3 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر اختصاص یافت
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در همایش گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار از هزینه‌های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: به طرح‌های ارائه شده در این حوزه، پس از بررسی با اولویت‌بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می‌شود.
۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر اختصاص یافت

شعار سال : استاندار چهارمحال و بختیاری در همایش گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار از هزینه‌های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: به طرح‌های ارائه شده در این حوزه، پس از بررسی با اولویت‌بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می‌شود.

 اقبال عباسی در همایش گفتمان‌سازی اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر در چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار از هزینه‌های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: این اعتبار جهت اجرای طرح‌های مطالعه شده و مصوب در کارگروه‌های ستاد مبارزه با موادمخدر در زمینه پیشگیری، مبارزه و مقابله است.

خبر جدید  انتصاب سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری با حکم وزیر کشور

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید خانواده‌ها را از عواقب خطرناک اعتیاد آگاه کرد تا همه برای مقابله با مصرف مواد مخدر حساس شوند و برای حل این معضل باید مبارزه با موادمخدر را اجتماعی کنیم.

عباسی بر این نکته اذعان کرد که دولت تدبیر و امید اعتقاد عملی و راسخ بر موضوع اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر دارد و بر ادامه این راهکار و راهبرد همچنان تأکید کرده است.

وی ادامه داد: باید مطالبه عمومی برای موضوع مبارزه با موادمخدر در بین آحادجامعه شکل بگیرد؛ نباید اجازه دهیم برای توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان موادمخدر حیاط خلوت ایجاد شود، قطعا فراگیر شدن مبارزه با موادمخدر در جامعه تأثیر بسیار بالایی دارد.

خبر جدید  تکمیل طرح های نیمه تمام چهارمحال و بختیاری در اولویت است

استاندار اضافه کرد:مشارکت مجموعه‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد در بخش مقابله و مبارزه با مواد مخدر از جمله موارد مهم و موکد بوده و هست زیرا داشتن جامعه سالم و عاری از هرگونه آسیب اجتماعی یکی از دغدغه‌های مهم مسئولان و دلسوزان نظام به شمار می‌رود.

عباسی با تأکید بر اینکه استکبار جهانی جهت ضربه زدن به کشور به‌دنبال اعتیاد اقشار مختلف به‌ویژه جوانان است، عنوان کرد: استکبار جهانی از جوانان متدین، باسواد، شجاع و توانمند واهمه دارد، بنابراین در تلاش است با موضوعاتی از جمله اعتیاد به این قشر ضربه بزند.

خبر جدید  توجه جدی به نظام آموزش و پرورش رمز توسعه یافتگی جوامع است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ارائه آموزش‌های پیشگیری و پژوهشی در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی اولویت بسیار مهمی است.

عباسی اضافه کرد: به طرح‌های ارائه شده در حوزه مبارزه با موادمخدر پس از بررسی و تصویب، با اولویت‌بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می‌شود.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:۴تیر۱۳۹۸،کدخبر: ۸۶۲۴۴۰ ،www.borna.news

منبع :: ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر اختصاص یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)