بانک پاسارگاد
3:03:16 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۹۰۰ فقره وام به مددجویان چهارمحال و بختیاری پرداخت شد
شهرکرد – ایرنا – معاون اداری و مالی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۹ ماهه امسال ۲ هزار و ۹۲۷ فقره وام از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان این نهاد پرداخت شد.
۲۹۰۰ فقره وام به مددجویان چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، محمدرضا فتحی افزود: این تعداد فقره وام معادل ۱۲۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است.
وی ادامه داد: از این میزان ۴۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال وام به ۲۴۹خانوار در راستای خودکفایی و اشتغال پرداخت شده است.
فتحی، با بیان اینکه بازپرداخت وام ‌های اشتغالزایی این صندوق بلند مدت است، اظهار داشت : همچنین یک هزار و ۸۹۳ مددجو ۴۸ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال وام‌ کارگشایی و ۶۴۷ نیازمند غیرتحت پوشش نیز مبلغ ۲۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال وام از این صندوق دریافت کرده‌اند.
معاون اداری و مالی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری با اشاره به ارائه تسهیلات احداث و خرید مسکن به مددجویان این نهاد افزود: ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات به ۱۹ متقاضی مسکن روستایی پرداخت شده است.
فتحی خاطر نشان کرد: همچنین از مجموع تسهیلات پرداختی، ۲میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال به ۳۸ طرح‌ توان ‌افزایی و یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال نیز به ۲۵ طرح‌کارانگیزی اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه تمام خدمات بانکی توسط صندوق امداد ولایت به سپرده‌گذاران ارائه می‌شود، اظهار داشت: در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سعی می‌شود تمام منابع موجود و سپرده‌های جذب شده از خیران و عموم مردم به پرداخت تسهیلات اختصاص یابد.
به گزارش ایرنا، سال گذشته یک هزار و ۴۰۰ مددجوی استان خودکفا و از گردونه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.
۳۳ هزار و ۷۵۲ خانوار از کل ۲۷۰ هزار و ۴۳۴ خانوار چهارمحال و بختیاری تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد نیز ۲۵ هزار و ۹۹۷ خانوار مستمری بگیر هستند.
۶ درصد جمعیت و ۱۱ درصد از مجموع خانوارهای تحت پوشش استان زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند.
۷۳۶۳/۲۰۹۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  9 دستگاه خودرو آبرسانی برای عشایر چهارمحال و بختیاری خریداری شد
0/5 (0 نقد و بررسی)