بانک پاسارگاد
12:30:25 - شنبه 5 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۹ میلیارد ریال اعتبار به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت
شهرکرد- ایرنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: امسال ۲۹ میلیارد ریال اعتبار برای محرومیت زدایی از مناطق محروم استان اختصاص یافت.
۲۹ میلیارد ریال اعتبار به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، مهرداد شریف پور افزود : این اعتبار به دهستان موگویی و منطقه بازفت شهرستان کوهرنگ و دهستان منج شهرستان لردگان اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه ۱۵ روستای واقع در دهستان موگویی از محرومترین مناطق شناسایی شده در استان است، تصریح کرد: بیش از ۷ میلیارد ریال برای تامین لوازم ضروری زندگی به مددجویان دهستان موگویی در شهرستان کوهرنگ اختصاص یافت.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد چهارمحال و بختیاری افزود : همچنین ۹ میلیارد ریال در راستای کمک به پرداخت فرانشیز، رفع سوء تغذیه کودکان و کمک به امر ازدواج روستاییان این منطقه درنظر گرفته شده است.
شریف پور ، با تاکید بر ایجاد فرصت های شغلی برای مددجویان و افراد نیازمند ، خاطر نشان کرد: ۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان در دهستان موگویی و ۳ میلیارد ریال به مددجویان منطقه بازفت پرداخت می‌شود.
وی افزود : ۱۶ میلیارد ریال نیز به بخش بازفت و دهستان منج برای کمک به تعمیر ، تکمیل ، بازسازی ، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن و بهسازی سرویس‌‌های بهداشتی و حمام مددجویان این نهاد اختصاص یافته است.
به گزارش ایرنا، ۳۳ هزار و ۷۵۲ خانوار از کل ۲۷۰ هزار و ۴۳۴ خانوار چهارمحال و بختیاری تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد نیز ۲۵ هزار و ۹۹۷ خانوار مستمری بگیر هستند.
۶ درصد جمعیت و ۱۱ درصد از مجموع خانوارهای تحت پوشش استان زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند.
۷۳۶۳/۲۰۹۷

خبر جدید  واکاوی توسعه در چهارمحال و بختیاری


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)