بانک پاسارگاد
4:59:10 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵میلیون نفر مراجعه کننده به پاسگاه‌ها طی یک سال گذشته/ ۵۳درصد کل کشفیات نیروی انتظامی کشور برعهده کلانتری‌ها است
معاونت پیشگیری از وقوع جرائم کشورگفت: ۵۳ درصد از کل کشفیات نیروی انتظامی کشور را کلانتری و پاسگاها برعهده دارند. به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمد شرفی صبح امروز در نوزدهمین همایش روسا وفرماندهان کوپ در استان چهارمحال وبختیاری افزود: یکی از برنامه‌های شاخص پلیس پیشگیری از وقوع جرایم توسعه ساختارهای  مجموعه پلیس پیشگیری به […]
۲۵میلیون نفر مراجعه کننده به پاسگاه‌ها طی یک سال گذشته/ ۵۳درصد  کل کشفیات نیروی انتظامی کشور برعهده کلانتری‌ها است

معاونت پیشگیری از وقوع جرائم کشورگفت: ۵۳ درصد از کل کشفیات نیروی انتظامی کشور را کلانتری و پاسگاها برعهده دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمد شرفی صبح امروز در نوزدهمین همایش روسا وفرماندهان کوپ در استان چهارمحال وبختیاری افزود: یکی از برنامه‌های شاخص پلیس پیشگیری از وقوع جرایم توسعه ساختارهای  مجموعه پلیس پیشگیری به ویژه کلانتری و پاسگاه‌ها است.

وی با بیان اینکه در سطح دنیا برای هر ۱۰ هزار نفر مردم ۵ نفر تا ۷ نفر مامور وجود دارد افزود: در ایران میانگین آن به ۱٫۸ دهم می‌رسد و نسبت به شاخص‌های جهانی کشور ما در شرایط خوبی قرار ندارد.

خبر جدید  نخستین همایش ملی زبان، فرهنگ و ادبیات بختیاری در شهرکرد برگزار شد

شرفی به‌کارگیری فناوری و تکنولوژی را از اولویت‌های مهم دیگر برشمرد و خاطر نشان کرد: در سطح کشور ۱۸۰۰ پاسگاه و کلانتری‌های ما فاقد شبکه است و در سال جاری ۸۰۰ پاسگاه وکلانتری را به شبکه تکنولوژی و فناوری وصل می‌کنیم تا از فناوری استفاده کنند و خدمات را از این طریق به مردم ارائه دهند.

خبر جدید  معاینه 3 هزار دانش اموز در طرح غربالگری ناهنجاری های قامتی

وی اظهار داشت: در سال گذشته ۲۵ میلیون نفر مراجعه کننده به پاسگاه‌ها و کلانتری داشته‌ایم و هدف‌گذاری کردیم که با برون سپاری و به کارگیری فناوری ۶ میلیون نفر مراجعه کننده را کاهش دهیم.

معاونت پیشگیری از وقوع جرائم کشور یادآور شد: در شهرکرد ۱۸ درصد مراجعه کننده کاهش یافته است و این وضعیت خوبی است.

شرفی افزایش توان و تحرک پاسگاه‌ها در صحنه‌ها و امداد رسانی و خدمات رسانی به موقع مردم  را یکی از نیازهای ضروری دانست.

خبر جدید  کلنگ احداث یک مدرسه در روستای«قلعه سما» لردگان بر زمین خورد

وی بیشترین آمار جرایم را نزاع دسته جمعی و فردی خواند و افزود: متاسفانه در سطح کشور جرم تصادفات منجر به خسارت و جرح افزایش دارد و پلیس درگیر است.

شرفی در پایان گفت: جرایم خشن مثل سرقت‌ها‌ی مسلحانه ، سرقت به عنف، بازگیری و زورگیری از جمله شاخص‌هایی هستند که در سطح کشور کاهش دارند و در استان چهارمحال و بختیاری از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد کاهش داشته‌ایم.
 

0/5 (0 نقد و بررسی)