بانک پاسارگاد
4:59:10 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵میلیون نفر مراجعه کننده به پاسگاه‌ها طی یک سال گذشته/ ۵۳درصد کل کشفیات نیروی انتظامی کشور برعهده کلانتری‌ها است
معاونت پیشگیری از وقوع جرائم کشورگفت: ۵۳ درصد از کل کشفیات نیروی انتظامی کشور را کلانتری و پاسگاها برعهده دارند. به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمد شرفی صبح امروز در نوزدهمین همایش روسا وفرماندهان کوپ در استان چهارمحال وبختیاری افزود: یکی از برنامه‌های شاخص پلیس پیشگیری از وقوع جرایم توسعه ساختارهای  مجموعه پلیس پیشگیری به […]
۲۵میلیون نفر مراجعه کننده به پاسگاه‌ها طی یک سال گذشته/ ۵۳درصد  کل کشفیات نیروی انتظامی کشور برعهده کلانتری‌ها است

معاونت پیشگیری از وقوع جرائم کشورگفت: ۵۳ درصد از کل کشفیات نیروی انتظامی کشور را کلانتری و پاسگاها برعهده دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمد شرفی صبح امروز در نوزدهمین همایش روسا وفرماندهان کوپ در استان چهارمحال وبختیاری افزود: یکی از برنامه‌های شاخص پلیس پیشگیری از وقوع جرایم توسعه ساختارهای  مجموعه پلیس پیشگیری به ویژه کلانتری و پاسگاه‌ها است.

وی با بیان اینکه در سطح دنیا برای هر ۱۰ هزار نفر مردم ۵ نفر تا ۷ نفر مامور وجود دارد افزود: در ایران میانگین آن به ۱٫۸ دهم می‌رسد و نسبت به شاخص‌های جهانی کشور ما در شرایط خوبی قرار ندارد.

خبر جدید  سومین جشنواره استانی عکس «کی یار» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‎شود

شرفی به‌کارگیری فناوری و تکنولوژی را از اولویت‌های مهم دیگر برشمرد و خاطر نشان کرد: در سطح کشور ۱۸۰۰ پاسگاه و کلانتری‌های ما فاقد شبکه است و در سال جاری ۸۰۰ پاسگاه وکلانتری را به شبکه تکنولوژی و فناوری وصل می‌کنیم تا از فناوری استفاده کنند و خدمات را از این طریق به مردم ارائه دهند.

خبر جدید  جنگل های آب حیات شهرستان چرام کهگیلویه و بویراحمد در آتش می سوزد

وی اظهار داشت: در سال گذشته ۲۵ میلیون نفر مراجعه کننده به پاسگاه‌ها و کلانتری داشته‌ایم و هدف‌گذاری کردیم که با برون سپاری و به کارگیری فناوری ۶ میلیون نفر مراجعه کننده را کاهش دهیم.

معاونت پیشگیری از وقوع جرائم کشور یادآور شد: در شهرکرد ۱۸ درصد مراجعه کننده کاهش یافته است و این وضعیت خوبی است.

شرفی افزایش توان و تحرک پاسگاه‌ها در صحنه‌ها و امداد رسانی و خدمات رسانی به موقع مردم  را یکی از نیازهای ضروری دانست.

خبر جدید  حمله خرس به مرد ۶۷ ساله در لردگان

وی بیشترین آمار جرایم را نزاع دسته جمعی و فردی خواند و افزود: متاسفانه در سطح کشور جرم تصادفات منجر به خسارت و جرح افزایش دارد و پلیس درگیر است.

شرفی در پایان گفت: جرایم خشن مثل سرقت‌ها‌ی مسلحانه ، سرقت به عنف، بازگیری و زورگیری از جمله شاخص‌هایی هستند که در سطح کشور کاهش دارند و در استان چهارمحال و بختیاری از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد کاهش داشته‌ایم.
 

0/5 (0 نقد و بررسی)