بانک پاسارگاد
13:06:42 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ بهمن آغازگر دوران عزت و سربلندی ملت همیشه آزاده و سرافراز ایران اسلامی است
گروه اجتماعی: استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم استان در یوم‌الله باشکوه ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد و گفت: ۲۲ بهمن آغازگر دوران عزت، آزادی و سربلندی ملت همیشه آزاده، سرافراز و سراسر افتخار ایران اسلامی است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، متن […]
۲۲ بهمن آغازگر دوران عزت و سربلندی ملت همیشه آزاده و سرافراز ایران اسلامی است

گروه اجتماعی: استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم استان در یوم‌الله باشکوه ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد و گفت: ۲۲ بهمن آغازگر دوران عزت، آزادی و سربلندی ملت همیشه آزاده، سرافراز و سراسر افتخار ایران اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، متن کامل پیام اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری به شرح ذیل است:
برگزاری پرشور و حماسه‌آفرین راهپیمایی ۲۲ بهمن هم‌زمان با سراسر کشور در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری صدای مردم این استان را از آسمان بام ایران به گوش ایرانیان و جهانیان رساند.
۲۲ بهمن آغازگر دوران عزت، آزادی و سربلندی ملت همیشه آزاده، سرافراز و سراسر افتخار ایران اسلامی است و همه‌ساله با برگزاری راهپیمایی در این روز بزرگ مردم همیشه درصحنه کشور عزیزمان خشم، نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی را فریاد می‌زنند.
حضور حماسی، وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن مردم چهارمحال و بختیاری هم‌زمان با مردم آزاده ایران اسلامی در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن لرزه بر اندام استکبار جهانی و یاوه‌گویان شرق و غرب انداخت.
ملت ایران هیچ‌گاه در برابر ظلم و ستم سر تعظیم فرود نمی‌آورد و برای حفظ عزت، اقتدار و حقانیت خود در برابر تمامی زورگویان و ستمگران دنیا به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل ایستادگی خواهند کرد.
ضمن قدردانی از حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و با بصیرت مردم نجیب، فهیم و همیشه درصحنه چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن تداوم بیش‌ازپیش، عزت و سربلندی مردم ایران اسلامی و استان را از درگاه ایزد یکتا آرزومندم.

خبر جدید  2900 فقره وام به مددجویان چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

0/5 (0 نقد و بررسی)