بانک پاسارگاد
13:21:07 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۶۶ فروشگاه اینترنتی در چهارمحال وبختیاری ساماندهی شد
شهرکرد- ایرنا- معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۶۶ فروشگاه اینترنتی طی سال جاری در این استان ساماندهی شده است.
۱۶۶ فروشگاه اینترنتی در چهارمحال وبختیاری ساماندهی شد

حسن شمسی پور روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا از رشد ۳۳۲ درصدی فروشگاه های اینترنتی این استان خبر داد و تصریح کرد: تعهد سازمان طی سال جاری، ساماندهی ۵۰ واحد با سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد ریال بوده است.
بگفته وی در ۹ ماه امسال تعداد ۱۸۰ واحد تولیدی و خدمات فنی صنفی در سطح استان با سرمایه گذاری ۷۰ میلیارد ریال به سیستم اینترنت و انجام فرآیند عرضه و تقاضا بصورت دیجیتال مجهز شد.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال وبختیاری گفت: با تدبیر دولت دوازدهم امسال در تجهیز و توسعه واحدهای تولیدی و صنفی ۷۰ درصد اهداف از پیش تعیین شده محقق شده است.
شمسی پور افزود: با تبدیل فروش این اقدامات کسب و کارو تجارت بازار را رونق بخشید.
وی همچنین از تجهیز بیش از ۴۰ درصد از واحدهای صنفی این استان به صندوق مکانیزه فروش خبر داد و گفت: تجهیز اصناف به صندوق مکانیزه فروش در قالب طرح 'باران' با هدف محاسبه عادلانه و شفاف مالیات، مطابق برنامه پنجم توسعه و قانون نظام جامع مالیاتی از سوی سازمان امور مالیاتی کشور الزامی است.
وی با بیان اینکه بیش از۳۰ هزار و۱۷۰ واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری فعال است، گفت: هم اینک حدود ۴۰ درصد اصناف استان به ترازوی دیجیتال و ۹۰ درصد واحدها به کارتخوان مجهزند.
شمسی پور تاکید کرد: اجرای طرح تجهیز اصناف به صندوق مکانیزه فروش باعث می شود تا شبکه تولید و توزیع کشور از تامین کنندگان و تولیدکنندگان تا آخرین حلقه زنجیره توزیع به صورت مستقیم با یکدیگر مرتبط و واسطه های غیرضرور حذف و کالا ارزان تر به دست مصرف کننده برسد.
۶۱۹۹/۶۰۲۱

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  میزگرد بررسی نظارت بر بازار شب عید برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)