بانک پاسارگاد
11:25:48 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۴ تور صنعتی برای سرمایه‌گذاران‌ شهرک‌ صنعتی چهارمحال و بختیاری برگزار شد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون ۷۴ تور صنعتی برای سرمایه‌گذاران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است‌.
۷۴ تور صنعتی برای سرمایه‌گذاران‌ شهرک‌ صنعتی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

علیرضا شفیعزاده در گفتوگو با خبرنگار تسنیم درشهرکرداظهار داشت: در قالب تور صنعتی تعدادی از مدیران و کارشناسان واحدهای فعّال در زمینه چاپ، بستهبندی و ماشینآلات وابسته مستقر در استان از بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللیِ چاپ، بستهبندی و ماشینآلات وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران بازدید کردند.

وی افزود: تورهای صنعتی به منظور تبادل تجربیات متولیان این بخش با واحدهای موفق داخلی و همچنین آشنایی با عوامل موفقیت و بهرهوری آنها انجام شد.

خبر جدید  لزوم ورود نمایندگان مردم برای فرود هواپیمای جدید در چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در برگزاری تورهای صنعتی حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان به طور عمده بر اعطایکمکهای مالی برای تسهیل فرآیند حضور واحدهای کوچک و متوسط در نمایشگاههای داخلی و خارجی و همچنین بازدید از واحدهای صنعتی نمونه و موفّق استوار است.

شفیعزاده با اشاره به جزییات خدمات ارائه شده از سوی شرکت شهرکهای صنعتی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۵ نفر در قالب ۶ تور صنعتی از نمایشگاههای داخلی و خارجی و همچنین واحدهای موفق و نمونه بازدید کردند.

خبر جدید  میوه شب عید با نرخ دولتی در ۱۲ غرفه شهرکرد توزیع می‌شود

وی گفت: بر همین اساس از ابتدای پیادهسازی طرح تورهای صنعتی تا پایان آذر ماه تعداد ۷۴ تور صنعتی برای هزار و ۷۷۰ نفر از متولیان و کارشناسان بخشهای مختلف صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری جهت بازدید از نمایشگاههای داخلی و خارجی و همچنین واحدهای موفق و نمونه برگزار شد.

خبر جدید  آرامستان جدید‌ شهرکرد دغدغه‌ای برای مدیران‌ شهری؛ سنگ‌اندازی شهرداری بر سر راه سرمایه‌گذار

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در حال حاضر در ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی در سطح استان وجود دارد که بسترهای لازم برای واگذاری زمین به منظور سرمایهگذاری در زمینه فعالیتهای تولیدی و خدماتی فراهم است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)