بانک پاسارگاد
22:35:18 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ طرح اصلاح نژاد دام سبک در چهارمحال و بختیاری اجرا شد
سام مردانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شش طرح اصلاح نژاد دام سبک در راستای افزایش تولید در چهارمحال و بختیاری اجرا شد، اظهار داشت: این طرح های اصلاح نژادی در راستای افزایش تولیدات اقتصادی دام سبک انجام شده است. وی عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین […]
۶ طرح اصلاح نژاد دام سبک در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

سام مردانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شش طرح اصلاح نژاد دام سبک در راستای افزایش تولید در چهارمحال و بختیاری اجرا شد، اظهار داشت: این طرح های اصلاح نژادی در راستای افزایش تولیدات اقتصادی دام سبک انجام شده است.

وی عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین استان های پرورش دهنده دام سبک است که نقش مهمی در تولید گوشت قرمز کشور دارد.

خبر جدید  مجموعه ورزشی پنجم اسفند ماه+فیلم

افزایش درآمد دامداران از مهمترین اهداف اجرای اصلاح نژاد دام سبک است

معاون بهبودتولیدات دامی جهادکشاورزی استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: طرح های اصلاح نژادی دام سبک با آمیختن با دام هایی که دارای صفت ها و ژنوتیپ های ارزشمند اقتصادی هستند انجام شده است.

وی بیان کرد: افزایش تولید گوشت قرمز، افزایش احتمال چند قلو زایی، افزایش کیفیت گوشت و کاهش چربی و… از مهمترین اهداف در راستای اجرای طرح های اصلاح نژاد دام سبک در این استان است.

خبر جدید  رد یابی مسیر تغذیه ی چشمه دیمه در تنگه خدنگ شهرستان کوهرنگ

معاون بهبودتولیدات دامی جهادکشاورزی استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: افزایش صفت های ارزشمند دام سبک موجب افزایش درآمد دامداران می شود.

۲.۴ درصد از گوشت قرمز کشور در چهارمحال و بختیاری تولید می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)