بانک پاسارگاد
14:30:25 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰ هزار تن میوه برای شب عید در کشور ذخیره شد
به گزارش خبرنگار مهر، حسن شیبانی پیش از ظهر پنج شنبه در سفر به چهارمحال و بختیاری در همایش کارآفرینی و اشتغال با اشاره به اینکه ۶۰ هزارتن میوه برای شب عید در کشور خریداری و ذخیره سازی شد، اظهار داشت: میوه های خریداری شده برای توزیع در روزهای پایانی سال از بهترین نوع هستند […]
۶۰ هزار تن میوه برای شب عید در کشور ذخیره شد

به گزارش خبرنگار مهر، حسن شیبانی پیش از ظهر پنج شنبه در سفر به چهارمحال و بختیاری در همایش کارآفرینی و اشتغال با اشاره به اینکه ۶۰ هزارتن میوه برای شب عید در کشور خریداری و ذخیره سازی شد، اظهار داشت: میوه های خریداری شده برای توزیع در روزهای پایانی سال از بهترین نوع هستند .

معاون امور فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور اظهار داشت: ۱۰ هزار تشکل صنفتی در بخش کشاورزی و تعاون روستایی در سطح کشور فعالیت می کنند.

خبر جدید  نشست‌های تخصصی نماز در مدارس چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

پنج میلیون نفر در تشکل های بخش کشاورزی و دامپروری عضو هستند

وی بیان کرد: بیش از پنج میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در بخش تشکل های بخش کشاورزی و دامپروری عضو هستند.

معاون امور فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور اظهار داشت: ایجاد اشتغال در روستاهای کشور از مهمترین اهداف دولت به شمار می رود که این امر با جدیت در حال پیگیری است.

خبر جدید  خدمات رایگان گروه جهادی دندانپزشکی در مادوان

وی تاکید کرد: اشتغال در روستاها از بسیاری مشکلات از جمله مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری می کند.

معاون امور فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور تاکید کرد: بخش کشاورزی و دامداری از مهمترین ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال در روستاها به شمار می رود که این مهم باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه ضروری است

وی در ادامه با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه، ادامه داد: ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری در روستاهای کشور وجود دارد که باید با فرهنگ کارآفرینی در مسیر بهره گیری قرارگیرند.

خبر جدید  کمک 142 میلیاردی در طرح اکرام و محسنین

معاون امور فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور تاکید کرد: تبدیل ایده های خلاقانه به کار، خدمت و ثروت باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)