بانک پاسارگاد
2:03:57 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند
غلامعباس غلامزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری دستگیر شدند، اظهار داشت: این تعداد خرده فروش مواد مخدر با تلاش های نیروهای انتظامی در این استان دستگیر شده است. ۸۲۳ معتاد در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد فرمانده نیروی […]
۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

غلامعباس غلامزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری دستگیر شدند، اظهار داشت: این تعداد خرده فروش مواد مخدر با تلاش های نیروهای انتظامی در این استان دستگیر شده است.

۸۲۳ معتاد در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیارعنوان کرد: در سالجاری ۸۲۳ معتاد نیز در این استان دستگیر شده است.

خبر جدید  تعداد کارگزاری های بیمه اجتماعی کشاورزان در کشور افزایش می یابند

وی با اشاره به اینکه در سالجاری ۳۱ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر شناسایی شده است و تمام اعضلای این باند ها دستگیر شده است، بیان کرد: نیروی انتظامی نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر در این استان ایفا کرده است.

وی بیان کرد: با تشدید نظارت ها در سالجاری کشف مواد مخدر در استان چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است.

خبر جدید  آغازبرداشت غوره درتاکستان های دنا

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بیشترین میزان مواد مخدر در جاده های ارتباطی چهارمحال و بختیاری کشف شده است.

کشف مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری افزایش یافت

وی با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر نیازمند تلاش همگانی است، تاکید کرد: همکاری رسانه ها در مبارزه با مواد مخدر بسیار تاثیر گذار است.

خبر جدید  ساخت شانه و شیب شیروانی در راه‌های اصفهان برای جلوگیری از واژگونی

وی ادامه داد: رسانه ها و خبرنگاران در مسیر مبارزه با مواد مخدر وارد شوند و تلاش کنند با اطلاع رسانی مناسب از گرایش جوانان به سمت مواد مخدر جلوگیری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در ادامه تاکید کرد: بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه به خاطر مواد مخدر ایجاد می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)