بانک پاسارگاد
16:21:35 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰۰ شغل در بخش فرآوری محصولات کشاورزی ایجاد می شود
ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۵۰۰ شغل در بخش صنایع  تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی در این استان ایجاد می شود، اظهار داشت:  ۶۳ مجوز تاسیس صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاوری در این استان صادر شده است که با تکمیل این واحد اشتغال بخش کشاورزی […]
۵۰۰ شغل در بخش فرآوری محصولات کشاورزی ایجاد می شود

ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۵۰۰ شغل در بخش صنایع  تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی در این استان ایجاد می شود، اظهار داشت:  ۶۳ مجوز تاسیس صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاوری در این استان صادر شده است که با تکمیل این واحد اشتغال بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.

خبر جدید  تمرکز دشمن روی کشتن روح تقوا و پاک‌دامنی در جوانان است

وی بیان کرد: این واحدهای تولیدی در بخش های بسته بندی حبوبات، بسته بندی محصولات دامی و شیلات، گیاهان دارویی، عسل و … احداث می شوند.

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: توسعه صنایع تبدیلی از مهمترین ظرفیت های قابل سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری به شمار می رود.

خبر جدید  ارتقای کیفیت آموزش از مهمترین اهداف دولت است

توسعه صنایع تبدیلی  زمینه ساز ارتقای بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری است

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری زمینه ساز ارتقای بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری است.

وی بیان کرد: توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری در چهارمحال و بختیاری  موجب کاهش ضایعات بخش کشاورزی و افزایش درآمد کشاورزان و باغداران می شود.

خبر جدید  کاهش دمای هوا در شهرکرد/ دما به منفی ۲ درجه رسید

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ایجاد اشتغال پایدار از مهمترین اهداف توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری در چهارمحال و بختیاری است.

0/5 (0 نقد و بررسی)