بانک پاسارگاد
20:38:42 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۷ خدمت دستگاه های اجرایی توسط شبکه دولت ارائه می شود
به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی دشتکی ظهر چهارشنبه در مراسم توسعه شبکه دولت در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۳۷ خدمت دستگاه های اجرایی توسط شبکه دولت در این استان ارائه می شود، اظهار داشت: این تعداد خدمت در فاز اول توسعه شبکه دولت در این استان ارائه می شود. خبر جدید  […]
۳۷ خدمت دستگاه های اجرایی توسط شبکه دولت ارائه می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی دشتکی ظهر چهارشنبه در مراسم توسعه شبکه دولت در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۳۷ خدمت دستگاه های اجرایی توسط شبکه دولت در این استان ارائه می شود، اظهار داشت: این تعداد خدمت در فاز اول توسعه شبکه دولت در این استان ارائه می شود.

خبر جدید  از قطع بیش از شش هزار درخت بلوط در چهارمحال و بختیاری جلوگیری شد

وی عنوان کرد: با توسعه بیشتر شبکه دولت ارائه خدمات توسط این شبکه افاطیش می یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تمهیدات لازم برای اتصال دهیاری های چهارمحال و بختیاری به شبکه دولت اندیشیده شده است.

توسعه خدمات در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است

وی ادامه داد: اتصال دهیاری ها به شبکه دولت نقش مهمی در افزایش انجام امور و حفظ اطلاعات و کاهش هزینه های روستائیان خواهد داشت.

خبر جدید  تقویت اورژانس اجتماعی در استان ها از اولویت های دولت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه خدمات در روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است، ادامه داد: توسعه خدمات در روستاها از مهاجرت روستائیان جلوگیری می کند.

وی بیان کرد: توسعه زیر ساخت ها برای اتصال به شبکه دولت در این روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است.

خبر جدید  همایش منطقه‌ای خبرگان کشاورزی در شهرکرد

0/5 (0 نقد و بررسی)