بانک پاسارگاد
15:13:24 - چهارشنبه 3 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر اختصاص یافت
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در همایش گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار از هزینه‌های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: به طرح‌های ارائه شده در این حوزه، پس از بررسی با اولویت‌بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می‌شود.
۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر اختصاص یافت

شعار سال : استاندار چهارمحال و بختیاری در همایش گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار از هزینه‌های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: به طرح‌های ارائه شده در این حوزه، پس از بررسی با اولویت‌بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می‌شود.

 اقبال عباسی در همایش گفتمان‌سازی اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر در چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار از هزینه‌های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: این اعتبار جهت اجرای طرح‌های مطالعه شده و مصوب در کارگروه‌های ستاد مبارزه با موادمخدر در زمینه پیشگیری، مبارزه و مقابله است.

خبر جدید  ظرفیت خیران و بخش خصوصی در حوزه آموزش به کار گرفته شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید خانواده‌ها را از عواقب خطرناک اعتیاد آگاه کرد تا همه برای مقابله با مصرف مواد مخدر حساس شوند و برای حل این معضل باید مبارزه با موادمخدر را اجتماعی کنیم.

عباسی بر این نکته اذعان کرد که دولت تدبیر و امید اعتقاد عملی و راسخ بر موضوع اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر دارد و بر ادامه این راهکار و راهبرد همچنان تأکید کرده است.

وی ادامه داد: باید مطالبه عمومی برای موضوع مبارزه با موادمخدر در بین آحادجامعه شکل بگیرد؛ نباید اجازه دهیم برای توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان موادمخدر حیاط خلوت ایجاد شود، قطعا فراگیر شدن مبارزه با موادمخدر در جامعه تأثیر بسیار بالایی دارد.

خبر جدید  ۶۶۰ واحد مسکونی غیرمقاوم در دهستان موگویی کوهرنگ شناسایی شد

استاندار اضافه کرد:مشارکت مجموعه‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد در بخش مقابله و مبارزه با مواد مخدر از جمله موارد مهم و موکد بوده و هست زیرا داشتن جامعه سالم و عاری از هرگونه آسیب اجتماعی یکی از دغدغه‌های مهم مسئولان و دلسوزان نظام به شمار می‌رود.

عباسی با تأکید بر اینکه استکبار جهانی جهت ضربه زدن به کشور به‌دنبال اعتیاد اقشار مختلف به‌ویژه جوانان است، عنوان کرد: استکبار جهانی از جوانان متدین، باسواد، شجاع و توانمند واهمه دارد، بنابراین در تلاش است با موضوعاتی از جمله اعتیاد به این قشر ضربه بزند.

خبر جدید  برخورداری ۸۹ درصدی روستاهای کهگیلویه و بویراحمد از آب شرب

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ارائه آموزش‌های پیشگیری و پژوهشی در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی اولویت بسیار مهمی است.

عباسی اضافه کرد: به طرح‌های ارائه شده در حوزه مبارزه با موادمخدر پس از بررسی و تصویب، با اولویت‌بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می‌شود.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:۴تیر۱۳۹۸،کدخبر: ۸۶۲۴۴۰ ،www.borna.news

منبع :: ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با مواد مخدر اختصاص یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)