بانک پاسارگاد
17:22:45 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۰۰ پروژه بخش دولتی چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی واگذار شد
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر پنج شنبه در نشست بررسی طرح های اقتصادی بخش خصوصی با اشاره به اینکه ۲۰۰ پروژه بخش دولتی چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی واگذار شد، اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی برای اجرای پروژه های دولتی در این استان ضروری است. اعتبارات دولتی […]
۲۰۰ پروژه بخش دولتی چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی واگذار شد

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر پنج شنبه در نشست بررسی طرح های اقتصادی بخش خصوصی با اشاره به اینکه ۲۰۰ پروژه بخش دولتی چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی واگذار شد، اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی برای اجرای پروژه های دولتی در این استان ضروری است.

اعتبارات دولتی جوابگوی تکمیل پروژه های نیمه تمام نیست

وی عنوان کرد: مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه های عمرانی دولتی زمینه ساز بهره برداری این پروژه ها است وزمینه خدمات رسانی این پروژه ها فراهم می شود.

خبر جدید  مشارکت شبکه استانی جهان بین در تولید فیلم بلند " تاراز " + فیلم

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی جوابگوی تکمیل پروژه های نیمه تمام نیست، بیان کرد: باید از مشارکت های بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان ضروری است.

وی با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت چهارمحال و بختیاری در پی ورود سرمایه گذار محقق می شود، تاکید کرد: باید ظرفیت های وفرصت های قابل سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری معرفی شوند تا زمینه ورود سرمایه گذار به سطح استان افزایش یابد.

خبر جدید  قدس 97 / جلوه های ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس - شهرکرد

ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری با مشارکت بخش خصوصی محقق می شود

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری در این استان بیشمار است و باید موانع سد راه سرمایه گذاران در این استان برداشته شود.

وی ادامه داد: برای واگذاری پروژه های دولتی به بخس خصوصی تسهیل گری شود و تسهیلات نیز پرداخت شود.

خبر جدید  گزارش مکتوب... استقبال از خرید صنایع دستی ایرانی؛ رونق اشتغال و درآمد

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: ایجاد اشتغال در این استان با مشارکت بخش خصوصی و ورود سرمایه گذار محقق می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)