بانک پاسارگاد
15:51:21 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۰۰ هزار اصله نهال در چهارمحال و بختیاری توزیع می شود
علی محمدی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۲۰۰ هزار اصله نهال در چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته درختکاری توزیع می شود، اظهار داشت: این درختان شامل درختان انار، سنجد، کبوده و… هستند. وی بیان کرد: نیاز آبی کم از مهمترین ویژگی های درختان برای توزیع در نقاط […]
۲۰۰ هزار اصله نهال در چهارمحال و بختیاری توزیع می شود

علی محمدی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۲۰۰ هزار اصله نهال در چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته درختکاری توزیع می شود، اظهار داشت: این درختان شامل درختان انار، سنجد، کبوده و… هستند.

وی بیان کرد: نیاز آبی کم از مهمترین ویژگی های درختان برای توزیع در نقاط مختلف استان چهارمحال و بختیاری است.

خبر جدید  خدمت بی منت و صادقانه به مردم سرلوحه فعالیت های بسیج

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این اصله نهال ها با هدف توسعه فضای سبز در مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری توزیع می شود.

بهره گیری از گونه های گیاهی مقاوم به کم آبی برای توسعه فضای سبر ضروری است

وی با اشاره به اینکه بارندگی ها در چهارمحال و بختیاری کاهش یافته است و کم آبی در بیشتر نقاط استان مشاهده می شود، بیان کرد: توسعه فضای سبز باید با بهره گیری از درختان با نیاز آبی کم و بازده اقتصادی انجام شود.

خبر جدید  پیش بینی کاهش دمای هوا در چهارمحال و بختیاری

وی بیان کرد: توسعه فضای سبز در استان باید به صورت علمی مدیریت شود و از گونه های گیاهی با نیاز آبی کم و مقاوم به خشکسالی استفاده شود.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: درختانی که امسال در ۹ شهرستان چهارمحال و بختیاری توزیع می شوند مقاوم به خشکسالی و دارای بازده اقتصادی هستند.

خبر جدید  کشف یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق

وی ادامه داد: توسعه جنگل کاری اقتصادی از مهمترین برنامه های منابع طبیعی و آبخیز داری استان چهارمحال و بختیاری است.

0/5 (0 نقد و بررسی)