بانک پاسارگاد
15:37:41 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۹۲ تعاونی روستایی در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند
به گزارش خبرنگار مهر، جان محمد الله یاری پیش از ظهر چهارشنبه در همایش خبرگان کشاورزی با اشاره به اینکه ۱۹۲ تعاونی روستایی در استان چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند، اظهار داشت: ۹۰ هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری در این تعاونی ها عضو هستند. وی عنوان کرد: تعاونی های روستایی نقش مهمی […]
۱۹۲ تعاونی روستایی در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند

به گزارش خبرنگار مهر، جان محمد الله یاری پیش از ظهر چهارشنبه در همایش خبرگان کشاورزی با اشاره به اینکه ۱۹۲ تعاونی روستایی در استان چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند، اظهار داشت: ۹۰ هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری در این تعاونی ها عضو هستند.

وی عنوان کرد: تعاونی های روستایی نقش مهمی در توسعه بخش کشاورزی دارند.

خبر جدید  ۲۱۵ کارگاه آموزشی ازدواج در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

 مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: حمایت از تعاونی های روستایی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی در استان چهارمحال و بختیاری است.

وی با اشاره به همایش خبرگان کشاورزی در چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: این همایش به مدت دو روز در شهرکرد و با حضور استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان شرقی، اصفهان و کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود.

خبر جدید  اردوی جهادی کانون بسیج مهندسین کشاورزی در موگرمون

 مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بررسی کشاورزی در اقیلم های مختلف کشور و انتقال تجربه ها از مهمترین اهداف برگزاری این همایش بوده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)