بانک پاسارگاد
18:15:03 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵۰ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری تسهیلات بانکی دریافت کردند
به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی ظهر یکشنبه در ستاد رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۱۵۰ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری تسهیلات بانکی دریافت کردند، اظهار داشت: ۳۹۳ طرح صنعتی به بانک ها معرفی شده است که ۱۵۰ واحد صنعتی تاکنون تسهیلات بانکی دریافت کرده اند. وی عنوان کرد: […]
۱۵۰ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری تسهیلات بانکی دریافت کردند

به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی ظهر یکشنبه در ستاد رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۱۵۰ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری تسهیلات بانکی دریافت کردند، اظهار داشت: ۳۹۳ طرح صنعتی به بانک ها معرفی شده است که ۱۵۰ واحد صنعتی تاکنون تسهیلات بانکی دریافت کرده اند.

وی عنوان کرد: بانک ها نقش مهمی در توسعه بخش صنعت چهارمحال و بختیاری دارند.

خبر جدید  ۳۰ درصد مدارس کشور نیاز به بازسازی دارند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تسهیل گری در پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی باید مورد توجه بیشتر بانک ها قرار گیرد تا زمینه توسعه این بخش فراهم شود.

وی بیان کرد: توسعه بخش صنعت زمینه ساز ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری می شود.

ورود سرمایه گذاران در بخش صنعت چهارمحال و بختیار ضروری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: طی فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم با تلاش و کوشش مسئولان استان، مشکلات واحد های صعتی و تولیدی استان بررسی شده است و زمینه حل بسیاری از مشکلات این واحد های صنعتی فراهم شده است و بسیاری از واحدهای صنعتی استان در چرخه تولید قرار گرفته اند.

خبر جدید  ترافیک نیمه سنگین درمحورهای مواصلاتی چهارمحال وبختیاری

وی بیان کرد: باید از ظرفیت های سرمایه گذاران برای توسعه بخش صنعت استان بهره گیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ورود سرمایه گذاراران برای سرمایه گذاری در بخش صنعت استان چهارمحال و بختیاری توسط مسئولان استان با جدیت در حال پیگیری است.

خبر جدید  فرهنگ،مقوله مغفول مانده آموزش و پرورش کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)