بانک پاسارگاد
13:01:19 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی هر واحد بافت فرسوده پرداخت می شود
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برای بازسازی و نوسازی هر واحد مسکونی در بافت فرسوده مناطق مختلف استان ، یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت خواهد شد.
یک میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی هر واحد بافت فرسوده  پرداخت می شود

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از این میزان تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریال با نرخ ۶ درصد و ۶۰۰ میلیون ریال با بهره ۱۸ درصد است.
وی افزود: سهمیه چهارمحال و بختیاری در اجرای این طرح یکهزار و ۸۵۱ واحد مسکونی است.
عباسی تصریح کرد: مردم، پیمانکاران، شهرداران و فرمانداران شهرستان های ۹ گانه چهارمحال و بختیاری باید اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنند.
وی یادآور شد: اطلاع رسانی به شرکت های انبوه سازان و سرمایه گذاران باعث مشارکت آنان با مالکان بافت فرسوده در اجرای این طرح می شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین در خصوص استفاده از پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرکرد اظهار داشت: مراحل تخصیص به متقاضیان در قالب یک طرح ابلاغ و مشخص شود.
وی گفت: پس از انجام این مراحل ، طرح مورد نظر به یک سرمایه گذار واگذار شود تا پساب‌ را جمع آوری کرده و به مقدار مورد نیاز به طرحهای صنعتی و نیمه صنعتی متقاضی استفاده از پساب به فروش برساند.
عباسی همچنین تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی موظفند برنامه ‌های خود در رابطه با این ستاد را به دبیرخانه ارائه کنند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری نیز گفت: برای تخصیص پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرکرد به میزان ۴۷۰ لیتر در ثانیه اخذ درخواست متقاضیان به منظور استفاده از این پساب در حوزه صنعت و فضای سبز صورت گرفته است.
کوروش نادری بنی تصریح کرد: تخصیص پساب به متقاضیان نیز در کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری انجام شده است.
به گزارش ایرنا، با توجه به خشکسالی های دهه اخیر و کاهش شدیدی منابع آب چهارمحال و بختیاری ضرورت دارد تا استفاده از پساب استان در حوزه صنعت و فضای سبز مورد استفاده قرار گیرد.
۷۳۶۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  سیلاب به 15 هزار مسکن مددجویان خسارت زد
0/5 (0 نقد و بررسی)