بانک پاسارگاد
21:26:52 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۵۰۰ میلیارد ریالی خیران مدرسه ساز در چهارمحال و بختیاری
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: خیریان مدرسه ساز در استان چهارمحال و بختیاری ۵۰۰ میلیارد ریال کمک کردند. شعار سال: گودرز امیری با اشاره به اینکه خیریان مدرسه ساز در استان چهارمحال و بختیاری ۵۰۰ میلیارد ریال کمک کردند، اظهار داشت: توسعه مدارس استان چهارمحال و بختیاری با کمک خیران شتاب گرفته است. وی عنوان […]
کمک ۵۰۰ میلیارد ریالی خیران مدرسه ساز در چهارمحال و بختیاری

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: خیریان مدرسه ساز در استان چهارمحال و بختیاری ۵۰۰ میلیارد ریال کمک کردند.

شعار سالگودرز امیری با اشاره به اینکه خیریان مدرسه ساز در استان چهارمحال و بختیاری ۵۰۰ میلیارد ریال کمک کردند، اظهار داشت: توسعه مدارس استان چهارمحال و بختیاری با کمک خیران شتاب گرفته است.

وی عنوان کرد: خیران در نوسازی و تجهیز مدارس استان چهارمحال و بختیاری نقش برجسته ای ایفا کرده اند که این امر قابل تقدیر است.

خبر جدید  آیا رواست که یک بانک سالم و موفق به هر صدای مسئله داری پاسخگو باشد؟

۹۷درصد تعهد خیران مدرسه ساز در استان چهارمحال و بختیاری محقق شده است

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ۹۷ درصد تعهد مدرسه سازی توسط خیران مدرسه ساز در استان چهارمحال و بختیاری محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه کسانی که در راه توسعه علم گام بر می دارند ارزش بالایی نزد خداوند دارند، تاکید کرد: فراهم کردن مکان برای فراگیری علم در مناطق محروم از اقدامات ارزشمند به شمار می رود.

خبر جدید  کوهپیمائی کارکنان ناحیه لردگان بمناسبت هفته عقیدتی

توسعه مدارس و استانداری سازی انها در چهارمحال و بختیاری ضروری است

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: توسعه مدارس در چهارمحال و بختیاری ضروری است و نیاز است که خیران در این مسیر همچنان مانند گذشته کمک کنند تا مشکلات کمبود فضای استاندارد آموزشی در این استان حل شود.

وی ادامه داد: هم اکنون در مناطق محروم استان از جمله کوهرنگ، لردگان، اردل و … نیاز است که خیران وارد شوند و در مسیر توسعه مدارس کمک کنند.

خبر جدید  ۱۹۰ هزار تن محصولات باغی سالانه درچهارمحال وبختیاری تولید می شود

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: توسعه مدرسه سازی نقش مهمی در موفقیت دانش آموزان مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری دارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۲۱ مهر ۹۶، کدمطلب:۴۱۱۲۲۹۷، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)