بانک پاسارگاد
10:14:46 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشور در بخش دفاعی خودکفا شده است
به گزارش خبرنگار مهر، سردار رمضان شریف شامگاه پنج شنبه در همایش تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه کشور در بخش دفاعی خودکفا شده است، اظهار داشت: خودکفایی کشور در بخش دفاعی به برکت انقلاب اسلامی محقق شده است. وی عنوان کرد: خودکفایی در بخش دفاعی […]
کشور در بخش دفاعی خودکفا شده است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار رمضان شریف شامگاه پنج شنبه در همایش تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه کشور در بخش دفاعی خودکفا شده است، اظهار داشت: خودکفایی کشور در بخش دفاعی به برکت انقلاب اسلامی محقق شده است.

وی عنوان کرد: خودکفایی در بخش دفاعی در حالی محقق شده است که برای کشور تحریم های سختی در بخش دفاعی اعمال شده بود.

خبر جدید  بزرگترين افتخار پليس عشق به ولايت فقيه و خدمت بي منت به مردم است

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کشور به برکت انقلاب اسلامی یکی از امن ترین کشورهای دنیا است، بیان کرد: ایران به برکت انقلاب اسلامی دارای عزت و اقتدار شده است و اقتدار و عزت کشور موجب هراس دشمن شده است.

وی تصریح کرد: شلیک موشک به مقررهای داعش با فاصله ۷۰۰ کیلومتری گوشه ای از توانمندی های ایران بوده است که دشمن پیام ملت ایران را در این بخش دریافت کرده است.

خبر جدید  مهار آتش‌سوزی تالاب گندمان با تلاش نیروهای امدادی

دشمن با ایجاد داعش به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود

وی با اشاره به اینکه دشمن در حال حاضر جوانان کشور را هدف قرار داده است، بیان کرد: دشمن به دنبال کمرنگ کردن ارزش های اسلامی و انقلابی در بین جوانان است و دشمن به دنبال حرکت جوانان در مسیر یاس و نا امیدی است.

خبر جدید  استقبال از بهار با پاکسازی رودخانه

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد داعش به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود، بیان کرد: دشمن طی شش سال داعش را با تجهیزات نظامی مدرن تجهیز کرد تا بتواند به انقلاب اسلامی ضربه وارد کند اما در  این مسیر نیز شکست خورد و جبهه مقاومت اسلامی نسبت به گذشته قوی تر شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)