بانک پاسارگاد
1:50:24 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کسب رتبه نخست ملی” ثبت ولادت در مهلت قانونی”
چهارمحال و بختیاری رتبه نخست ملی” ثبت ولادت در مهلت قانونی” را کسب کرد.
کسب رتبه نخست ملی” ثبت ولادت در مهلت قانونی”

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکل ثبت احوال استان با اعلام این خبرگفت:مهلت قانونی اعلام ولادت تا۱۵ روز اول تولدنوزاد است که استان چهارمحال و بختیاری با ۹۹ و ۹۳ دهم درصد ثبت واقعه ولادت امسال رتبه اول کشوری را از آن خود کرد. کسب رتبه نخست ملی
آقای رفیع پور همچنین مهلت قانونی اعلام فوت را ۱۰ روز بیان کرد و افزود: این استان با ۹۹ و ۷۹ دهم درصد ثبت واقعه فوت، رتبه چهارم کشوری را به خود اختصاص داده است.
مدیرکل ثبت احوال استان گفت:امسال تاکنون ۱۳ هزار و ۱۸ مورد ولادت در استان ثبت شد که شش هزار و ۷۲۳ مورد آن پسر و شش هزار و ۲۹۵ مورد دختر است.
رفیعپور افزود:در این مدت، هفت هزار و ۶۰۲ مورد ولادت در شهرها و پنج هزار و ۴۶۱ مورد ولادت در روستاهای چهارمحال و بختیاری به ثبت رسید.
وی ادامه داد: همچنین از ابتدای امسال، دو هزار و ۷۷۷ مورد فوتی شامل هزار و ۶۵۵ نفر مرد و هزار و ۱۲۲ نفر زن در چهارمحال و بختیاری ثبت شد.
رفیع پور همچنین درخصوص اجرای طرح تعویض کارت ملی از سال ۹۱ گفت: تا کنون ۶۰۴ هزار و ۸۴۰ فقره کارت هوشمند ملی ویژه افراد واجد شرایط ۱۵ سال به بالا در استان صادر شده است.
رفیعپور ادامه داد: این میزان، ۸۳ و دو دهم درصد از واجدین شرایط طرح را شامل میشود.

چهارمحال و بختیاری بر اساس نتایج سرشماری سال ۱۳۹۵، دارای ۹۴۷ هزار و ۷۶۳ نفر جمعیت شامل ۴۸۲ هزار و ۳۵۶ نفر مرد و ۴۶۵ هزار و ۴۰۷ نفر زن است.


منبع :: http://chb.iribnews.ir

خبر جدید  کمبود هزار معلم در چهارمحال و بختیاری
0/5 (0 نقد و بررسی)