بانک پاسارگاد
1:44:28 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه سبک زندگی قرآنی در کوهرنگ برگزار می شود
گروه فعالیت های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی ویژه مربیان فرهنگی، قرآنی شهرستان کوهرنگ خبر داد. محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری از برگزاری […]
کارگاه سبک زندگی قرآنی در کوهرنگ برگزار می شود

گروه فعالیت های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی ویژه مربیان فرهنگی، قرآنی شهرستان کوهرنگ خبر داد.

محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری از برگزاری یک کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی ویژه مربیان فرهنگی، قرآنی شهرستان کوهرنک با همکاری اداره امور قرآنی استان خبر داد.
وی افزود: این دوره با حضور استادگیلانی دعوت شده از مشهد مقدس روز دوشنبه ۱۶ بهمن در اردوگاه آموزش و پرورش کوهرنگ برگزار می شود .
سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: سبک زندگی قرآنی مهم‌ترین مبحث ارائه شده در این کارگاه آموزشی و هدف از برگزاری آن ایجاد حیات طیبه قرآنی است.
وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ایجاد انس و ارتباط بین قرآن، انسان، زندگی و سلامتی همچنین کاربردی کردن فرهنگ قرآن در مسیر پاسخگویی به نیازهای معرفتی و مهارتی اقشار مختلف جامعه بیان کرد.

خبر جدید  سرعت عمل ماموران؛ سناریو تظاهر به دیوانگی متهم اعدامی را نقش بر آب کرد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)