بانک پاسارگاد
20:56:41 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه سبک زندگی در اردل برگزار شد
کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی در اردل برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام حمید بهرامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل از برگزاری کارگاه یکروزه سبک زندگی قرآنی در کانون فرهنگی الغدیر خبر داد. وی گفت: این کارگاه برای اولین بار در شهرستان برگزار شد و در این کارگاه از […]
کارگاه سبک زندگی در اردل برگزار شد

کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی در اردل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام حمید بهرامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل از برگزاری کارگاه یکروزه سبک زندگی قرآنی در کانون فرهنگی الغدیر خبر داد.

وی گفت: این کارگاه برای اولین بار در شهرستان برگزار شد و در این کارگاه از استاد مجرب حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین یگانه از مشهد دعوت شده بود و با استقبال بسیار خوب همراه شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: مباحثی که در این کارگاه ارائه شد از جمله همسرداری، فرزند آوری و روش های تربیت فرزندان و انس گرقتن با همسر و فرزندان، شیوه های تنبیه و تشویق ونیز اصلاح سبک خوراک بود و میزان رضایتمندی بالایی در بین شرکت کنندگان ایجاد کرد.

رئیس ادراه تبلیغات اسلامی شهرستان اردل زندگی اسلامی را حلال مشکلات جامعه عنوان کرد و تصریح کرد: برای رفع و حل مشکلات جامعه باید سبک زندگی اسلامی در جامعه ترویج داده شود.

بهرامی گفت: در این دوره ۸۵ نفر شرکت داشتند که به شرکت کنندگان گواهی پیایان دوره نیز داده می شود.