بانک پاسارگاد
20:12:28 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیروی از امر ولایت فقیه را برخود واجب بدانید
در وصیتنامه فرمانده شهيد رضا قراخاني آمده است:پیروی از امر ولایت فقیه را برخود واجب بدانید.   به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهار محال وبختیاری؛همزمان با سالروز شهادت فرمانده شهيد رضا قراخاني از شهرستان بن استان چهارمحال وبختیاری وصیتنامه این شهید والامقام را با هم مطالعه کنیم. در ادامه وصيت نامه اين شهيد والامقام آمده […]
پیروی از امر ولایت فقیه را برخود واجب بدانید

در وصیتنامه فرمانده شهيد رضا قراخاني آمده است:پیروی از امر ولایت فقیه را برخود واجب بدانید.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهار محال وبختیاری؛همزمان با سالروز شهادت فرمانده شهيد رضا قراخاني از شهرستان بن استان چهارمحال وبختیاری وصیتنامه این شهید والامقام را با هم مطالعه کنیم.

در ادامه وصيت نامه اين شهيد والامقام آمده است.  

بسم الله الرحمن الرحیم

«قُلْ إِنَّ صَلاَتِی وَنُسُکِی وَمَحْیَایَ وَمَمَاتِی لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ»

(بگو : نماز من و قربانی من و زندگی من و مرگ من برای خدا آن پروردگار جهانیان است)

همه اعضای ما را خدا داده و همه در اختیار اوست. و حقیرهم راضی هستم بر رضای او  و امیدوارم خداوند قبولم کند.ان شالله

 «انالله و انا الیه راجعون» چون عازم جبهه هستیم که کفار را به لطف خدا ازبین ببریم ،لازم دانستم طبق شرع وصیت نامه خود را کتبا تحویل خانواده و فرزندان خود نمایم.تا چنانچه فیض شهادت نصیبم شد بدین ترتیب عمل نمایند.

اول درود و سلام برمهدی (عج) فاطمه منجی عالم و نائب برحقش امام امت که ملت های دربند ظلم را به لطف خدا و رهبری پیامبرگونه اش نجات داد. و سلام بر سرورشهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و سلام برهمه شهدای حق که با ایثار خونشان اسلام را یاری نمودند.

خبر جدید  گلباران قبور مطهر شهدای شهر بروجن

وسلام و درود به تمام قشرهای حزب الله که با تلاش شبانه روزی خودشان امور مملکت را بگردش در می آورند. و سلام و درود به برادران و خواهران و همه رفقای حزب اللهی امیدوارم همه و همه مطیع امرولایت فقیه باشید. ان شاالله

ابتدا ازخدای بزرگ طلب مغفرت و عفوگناهان کوچک و بزرگ که در طول عمر آشکار و پنهان کرده ام می نمایم و از او می خواهم که تا مرا مورد عفو و آمرزش خود قرارنداده از این دنیا نبرد و اعتقاد به عشر و نشر و معاد و روز قیامت دارم. و چون در فروع دین ششم آن جهاد بر هرفرد مسلمان در برابرحفظ قرآن واجب است ، اینجانب به ندای رهبر کبیر انقلاب امام امت لبیک گفته چون تمام اعضای ما را خدا داده و همه مال اوست.

اینجانب برای رضای الله تمام اعضا که خدا به من داده برای حفظ قرآن هدیه نموده ام  وجان را که بالاترین ثروث است فدای اسلام می نمایم و ازتمام آشنایان و دوستان و قوم و خویشان حلالیت می طلبم و امیدوارم خطاهای مرا نادیده بگیرند و ببخشند. این بی پناه که طاقت سوال و جواب روزقیامت را در خود نمی بینم.

خبر جدید  برگزاری بیش از 10 عنوان برنامه توسط سپاه شهرستان سامان

ازبرادران گرامی و گرانقدر حلالیت می طلبم و تمنا دارم که خطاهای مراببخشند و پوزش مراقبول کنند.

اما همسرخوب و وفادارم : خوشحال باش که لیاقت کسب عنوان پرافتخار خانواده شهید را پیدا می کنی و امیدوارم خدا صبر دهد برمصائب دنیا که زود گذرند. تو خوب میدانی که شهادت مصیبت نیست بلکه سعادت است و کمترکسی این معنی را درک می کند . چون مدتها به شما می گفتم من عاشق شهادت هستم ، که بلندترین قدم بسوی خدا است و امروز تو خود شاهد این معنا هستی و امیدوارم که آن سفارش ها که کردم راجع به فرزندان قبول فرمایید.

فرزندانم و عزیزانم:ترک درس ننمایید و همانطورکه قبلاً هم گفتم چنانچه ان شاالله شهادت نصیبم شد برمن گریه نکنید . گریه برای مظلومیت آقا اباعبدالله(علیه السلام) نمایید.

ای عزیزان خواهران و برادران و همسر و فرزندانم گریه شهید را زنده نگه می دارد و گریه کنید اما هدف از گریه همه شما برای آقا امام حسین(علیه السلام) و عزیزان امام حسین(علیه السلام ) و اصحاب با وفای امام حسین(علیه السلام) و آن خواهر مصیبت دیده اش باشد.

خبر جدید  حضور مردم سامان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

ازطرف من شاد باشید و افتخار کنید و پیروی از امر ولایت فقیه را برخود واجب بدانید. و سنگر پرافتخار اسلام را خالی نگذارید و پشت جبهه را تقویت کنید تا پرچم پرافتخار اسلام را درتمام جهان به اهتزاز در آوریم. ان شاالله

اگر باشد قرار آخر بمیرم                                  نمی خواهم که در بستر بمیرم

نمی خواهم که همچون شمع سوزان               بریزم اشک و در آذر بمیرم  

همی خواهم که در فصل پیری                         میان جبهه و سنگر بمیرم

همی خواهم برای حفظ قرآن                           برای یاری رهبر بمیرم

خدایا کن شهادت را نصیبم                              که همچون حبیب عون بمیرم

 همی خون بریزم بهردینم                               چومرغان شکسته پر بمیرم

خمینی را زجان یاری نمایم                             برای او بی سرو پیکر بمیرم

خدایا کن شهادت را نصیبم                              که همچون عون و هم جعفر بمیرم

خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

به امیدپیروزی هرچه سریعتر رزمندگان اسلام و زیارت کربلا.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)