بانک پاسارگاد
14:02:26 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرهیز از مسائل ظاهری درجات الهی در پی دارد
امام جمعه شهرکرد گفت: انسان اگر از تشویق ها و مسائل ظاهری پرهیز کند و إبا داشته باشد شاید بتواند به درجات الهی ارتقا و به انجام وظیفه بیشتر موفق گردد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ نماینده ولی‌فقیه در استان در دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان اظهار کرد: اگر کاری واقعا باید […]
پرهیز از مسائل ظاهری درجات الهی در پی دارد

امام جمعه شهرکرد گفت: انسان اگر از تشویق ها و مسائل ظاهری پرهیز کند و إبا داشته باشد شاید بتواند به درجات الهی ارتقا و به انجام وظیفه بیشتر موفق گردد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ نماینده ولی‌فقیه در استان در دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان اظهار کرد: اگر کاری واقعا باید انجام بشود و انجام شده حتما وظیفه و تکلیف است و وظیفه و تکلیف را هم خدای تبارک و تعالی باید پاداش و نمره بدهد لذا انسان از دلخوش شدن به تشویق‌های مردمی خوف دارد که مبادا نمره الهی آن کاهش یابد و خداوند به دلیل دلخوش بودن به این تشویق‌ها دستش را خالی بگذارد و چیزی عاید او نشود.

وی عنوان داشت: گاهی نیز انسان کاری انجام نمی‌دهد و تشویق‌ها موجب شرمندگی او می‌شود یعنی در آن وظیفه‌ای که باید در نظام جمهوری اسلامی انجام گیرد و خدماتی که باید ارائه شود متاسفانه حق مطلب ادا نمی‌شود و شرمندگی درپی دارد.

حجت الاسلام محمد علی نکونام بیان کرد: البته هر کس در جایگاهی که هست باید حق آن جایگاه را ادا کند لذا بنده هم به نوبه خود باید حق آن تریبون و جایگاهی که به عنوان امانت در اختیارمان است یا کار فرهنگی‌ای که باید صورت گیرد و موعظه و جهت دهی و نظارتی که باید باشد را ادا کنم.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: شان نظام جمهوری اسلامی خیلی بالا است و آن چه که ما انجام می دهیم خیلی ناقص و در شان و تراز نظام جمهوری اسلامی نیست حال اگر انسان بخواهد به این تشویق‌ها دلخوش شود و فریب بخورد که کارم چشمگیر بوده است دچار غرور می‌شود.

امام جمعه شهرکرد گفت: بنابراین اگر انسان بتواند از این تشویق ها و مسائل ظاهری پرهیز کند و إبا داشته باشد شاید بتواند به درجات الهی ارتقا و به انجام وظیفه بیشتر موفق گردد.