بانک پاسارگاد
1:50:26 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت۳۴۰ میلیاردریال تسهیلات رونق به واحدهای صنعتی
امسال ۳۴۰ میلیاردریال تسهیلات رونق به واحدهای صنعتی پرداخت شد.
پرداخت۳۴۰ میلیاردریال تسهیلات رونق به واحدهای صنعتی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز چهارمحال وبختیاری،رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گفت: امسال ۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق در این استان به طرحهای مصوب پرداخت شده است. پرداخت340 میلیاردریال تسهیلات رونق به واحدهای صنعتی

سید نعیم امامی درکارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این استان در پرداخت تسهیلات طرح رونق توانست رتبه هشتم کشور را به خود اختصاص دهد.
وی افزود: امسال ۲۲۸ مصوبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری به تصویب رسیده است.
وی افزود: از این تعداد تاکنون ۱۸۳ مصوبه اجرایی شده است و بقیه در دست اجراست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هم گفت: طرح های مشکل دار برای مطرح شدن در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان باید در نشست های کارشناسی بررسی شوند.
الله کرم نصیری تاکید کرد: هزینه واحدهای تولیدی و سرمایه در گردش مورد نیاز آن ها باید براساس قیمت های جدید محاسبه و در قالب تسهیلات پرداخت شود.
در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری راهکارهای رفع مشکلات ۹ طرح و واحد صنعتی و چهار طرح کشاورزی ارائه و تصویب شد.
همچنین در این نشست یک شرکت سرمایه گذار بخش خصوصی هم برای خرید ۵ فروند هواپیمای ۷۳۷ به ارزش ۵۰ میلیون دلار با ظرفیت ۱۵۰ مسافر به ازای هر فروند هواپیما و فعال کردن آن ها در فرودگاه بین المللی شهرکرد اعلام آمادگی کرد.


منبع :: http://chb.iribnews.ir

خبر جدید  قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
0/5 (0 نقد و بررسی)