بانک پاسارگاد
1:45:09 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی چهارمحال و بختیاری هدفمند شود
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر پرداخت هدفمند و هدایت شده تسهیلات اشتغالزایی گفت : برای جلوگیری از انحراف در استفاده از تسهیلات اشتغالزایی باید این پرداخت ها هدایت شده باشد.
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی چهارمحال و بختیاری هدفمند شود

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه شنبه در کارگروه اشتغال چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: چهارمحال و بختیاری با سهمیه ۳ هزار و ۱۴۰ میلیارد ریالی در تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری رتبه نخست کشور را دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری عملکرد خود را به موقع اطلاع رسانی کنند تا مانع از سوءاستفاده عده ای در فضای مجازی در این خصوص شوند.
وی یادآور شد : مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در برابر اخبار منفی و اشتباه فضای مجازی سکوت نکنند و برای پاسخگویی شفاف در این زمینه برای تقویت روابط عمومی ها اقدام لازم را انجام دهند و اطلاع رسانی به موقع در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: نرخ بیکاری استان در پاییز امسال ۱۷ درصد اعلام شده که نسبت به پائیز سال گذشته ۴٫۲ درصد کاهش داشته است.
طهمورث الیاسی بختیاری تاکید کرد: این نرخ در مدت مشابه سال قبل ۲۱٫۲ درصد بوده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری نیز گفت : سهمیه استان از محل تسهیلات مشاغل خانگی ۱۷۵ میلیارد ریال است.
حفیظ الله فاضلی تصریح کرد: از این مبلغ تاکنون ۱۶۲ میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات به ۳۵۰ رشته مشاغل خانگی چهارمحال و بختیاری ابلاغ شده است.
وی اظهار داشت: در این راستا تاکنون ۶ هزار و ۳۶ طرح با نیاز اعتباری ۸ هزار و ۸۲۱ میلیارد ریال به بانک های عامل چهارمحال و بختیاری معرفی شد.
فاضلی تاکید کرد: از این تعداد ۲ هزار و ۷۳ طرح با تسهیلات مورد نیاز ۳ هزار و ۵۰ میلیارد ریال بررسی و ۲ هزار و ۳۸۵ طرح با ۲ هزار و ۳۳۲ میلیارد ریال مصوب شده است.
وی افزود: از این مجموع تاکنون ۲ هزار و ۳۲ سطرح با نیاز اعتباری یکهزار و ۸۹۷ میلیارد ریال به مرحله عقد قرارداد رسید و یکهزارو ۷۱۲ میلیارد ریال برای یکهزار و ۹۲۰ طرح پرداخت شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: از این میزان یکهزار و ۵۷۸ طرح با نیاز تسهیلاتی ۳ هزار و ۱۳۱ میلیارد ریال از سوی بانک های استان برگشت داده شد.
فاضلی یادآور شد: تسهیلات مشاغل خانگی چهارمحال و بختیاری از سوی بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود.
به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۷۵ میلیارد ریال سهمیه چهارمحال و بختیاری از محل تسهیلات مشاغل خانگی تاکنون ۱۶۲ میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات به ۳۵۰ رشته به استان ابلاغ شده است.
۷۳۶۲/۲۰۹۷

خبر جدید  3 نفر در بروجن با گاز منوکسیدکربن مسموم شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)