بانک پاسارگاد
10:05:08 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد
به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در نشست شورای هماهنگی بانک ها با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد، اظهار داشت: چهارمحال و بخیاری جزو سه استان کشور است که بیشترین تسهیلات اشتغالزایی به آن اختصاص یافته است. وی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در […]
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در نشست شورای هماهنگی بانک ها با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد، اظهار داشت: چهارمحال و بخیاری جزو سه استان کشور است که بیشترین تسهیلات اشتغالزایی به آن اختصاص یافته است.

وی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان چهارمحال و بختیاری، عنوان کرد: عوامل مختلفی موجب افزایش نرخ بیکاری در این استان شده است.

حل مشکل بیکاری در چهارمحال و بختیاری از مهمترین اولویت های دولت به شمار می رود

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: حل مشکل بیکاری در این استان از مهمترین اولویت های دولت به شمار می رود که بانک ها در این مسیر می توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

خبر جدید  چهارمحال و بختیاری فرصت‌های سرمایه‌گذاری مطلوبی دارد

وی تصریح کرد: باید تلاش شود که از ظرفیت های و پتانسیل های استان برای ایجاد شغل استفاده شود تا نرخ بیکاری کاهش یابد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: بانک ها در استان چهارمحال و بختیاری پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را در اولویت خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی شبکه حمل و نقل عمومی از مهمترین اهداف دولت است، ادامه داد: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی از مهمترین برنامه های دولت در سال آینده است.

خبر جدید  ۳۰۰۰ متر کابل برق فشار قوی سرقتی در چهارمحال و بختیاری کشف شد

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ۱۴۰ هزار خودرو فرسوده در سال آینده از رده خارج می شوند.

بانک ها زمینه ارائه خدمات مناسب را در ایام نوروز به مسافران و گردشگران فراهم کنند

وی بیان کرد: بانکه در چهارمحال و بختیاری باید در این زمینه همکاری های لازم را برای تحقق این مهم داشته باشند تا زمینه برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان فراهم شود.

خبر جدید  پیاده روی کارکنان سپاه قمربنی هاشم (ع)

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: بانک ها زمینه ارائه خدمات مناسب را در ایام نوروز به مسافران و گردشگران استان فراهم کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همکاری مناسب بانک ها با سرمایه گذاران در این استان ضروری است، بیان کرد: باید تلاش کرد سرمایه گذاران در سطح استان جذب شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)