بانک پاسارگاد
18:03:36 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وظیفه همه انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جدبد
کارشناس سیاسی گفت: وظیفه هر فرد انقلابی انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جدید است.  به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ کارشناس مسائل سیاسی در نشست روشنگری بسیجیان فرخشهر اظهار: وظیفه ما به عنوان یک فرد انقلابی و ایرانی انتقال ارزش های دینی و انقلابی به نسل های آینده است. بهنام نوروزی عنوان داشت: آسیب‌های عوامل […]
وظیفه همه انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جدبد

کارشناس سیاسی گفت: وظیفه هر فرد انقلابی انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جدید است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ کارشناس مسائل سیاسی در نشست روشنگری بسیجیان فرخشهر اظهار: وظیفه ما به عنوان یک فرد انقلابی و ایرانی انتقال ارزش های دینی و انقلابی به نسل های آینده است.

بهنام نوروزی عنوان داشت: آسیب‌های عوامل خارجی و عوامل داخلی فرا روی انقلاب است که وظیفه ما مقابله با آن و حراست از ارزش‌های انقلاب است.

وی، تهدید های خارجی فراروی نظام را نظامی، اقتصادی، اخلاقی-تربیتی دانست و افزود:  تهدید های داخلی فراروی نظام جهل به حقایق اسلام و ضعف انقلابیون، تهاجم فرهنگی، غرور و رخوت در میان انقلابیون و … است.

کارشناس مذهبی، در ادامه گفت: نعمت انقلاب اسلامی به همان میزان که بسیار بزرگ است، به همان مقدار نیز کم نظیر می باشد.

وی، در پایان تصریح کرد: منابع غنی جمهوری اسلامی باعث شده تا استکبار جهانی چشم طمع به خاک جمهوری اسلامی داشته باشد و مسلماً چنین وضعیتی نمی تواند با اتخاذ سیاست بی طرفی از گزند دشمن مصون بماند بلکه باید با حفظ آمادگی و قدرت لازم زمینه دفاع از خود را فراهم سازیم.