بانک پاسارگاد
10:02:31 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است
گروه اجتماعی – استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است، عنوان کرد: مسئولان دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند تا مطالبات و درخواست ها بهانه ساز نشوند. به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری شب گذشته ۲۵ […]
وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است

گروه اجتماعی – استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است، عنوان کرد: مسئولان دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند تا مطالبات و درخواست ها بهانه ساز نشوند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری شب گذشته ۲۵ بهمن‌ماه در شورای فرهنگ عمومی استان ، با اشاره به اینکه این استان در اغتشاشات اخیر یکی از امن ترین استان های کشور بود، گفت: متاسفانه برخی از دوستان سعی می کنند اختلاف افکنی کنند و موضوعات را چالشی و اختلافی کنند تا از نتیجه آن ها سود کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن در استان یکی از پرجمعیت ترین ها در کشور بود که نشان از پایبندی مردم به انقلاب دارد.
وی اظهار کرد: هیچ جریان سیاسی در اغتشاشات اخیر نقش نداشت و فعالین سیاسی نیز در این اغتشاشات نبودند و حتی بسیاری از اغتشاش گران دغدغه اقتصادی و اشتغال نداشتند و صرفا به دلیل ناآگاهی در این اجتماعات بودند.
عباسی با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است، عنوان کرد: مسئولان دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند تا مطالبات و درخواست ها بهانه ساز نشوند.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: باید چهارشنبه سوری و مسائل محوری آن به خوبی در نمازهای جمعه و تربیون ها فرهنگ سازی شود تا بهانه ای در دست سوءاستفاده کنندگان نباشد.
وی افزایش آمار طلاق را یک زنگ خطر برای جامعه دانست و خاطرنشان کرد: بیکاری و اعتیاد عامل طلاق نیستند لذا باید شاخص های متعدد در افزایش آمار طلاق بررسی شود.
عباسی تصریح کرد: نباید خشکسالی ها را یک بحران بنامیم لذا باید با سازگاری خودمان را برای مواجه با کمبود آب آماده کنیم زیرا کم آبی بحرانی برای کشور و نظام است.
انتهای پیام

خبر جدید  گشایش نمایشگاه صنایع دستی در شهرکرد + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)