بانک پاسارگاد
12:22:33 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورود سرمایه گذاران در بخش صنعت زمینه ساز ایجاد رونق اقتصادی است
به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر نوریان شامگاه چهارشنبه در نشست توسعه صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ورود سرمایه گذاران در بخش صنعت زمینه ساز ایجاد رونق اقتصادی است، اظهار داشت: باید تلاش شود که ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی به استان چهارمحال و بختیاری افزایش یابد. وی عنوان کرد: بهبود روابط […]
ورود سرمایه گذاران در بخش صنعت زمینه ساز ایجاد رونق اقتصادی است

به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر نوریان شامگاه چهارشنبه در نشست توسعه صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ورود سرمایه گذاران در بخش صنعت زمینه ساز ایجاد رونق اقتصادی است، اظهار داشت: باید تلاش شود که ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی به استان چهارمحال و بختیاری افزایش یابد.

وی عنوان کرد: بهبود روابط بین الممل نقش مهمی در ورود سرمایه گذاران خارجی به سطح کشور و استان دارد.

خبر جدید  توسعه نیروگاه‌ھای تولید پراکنده برق در چهارمحال وبختیاری با رویکرد اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری  از مهمترین مشکلات در استان چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که این امر دغدغه نمایندگان مردم و مسئولان استان است.

توسعه واحد های صنعتی کوچک زمینه ساز ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری است

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه واحد های صنعتی کوچک در این استان زمینه ساز کاهش نرخ بیکاری در این استان است که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

خبر جدید  درگذشت رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بروجن

وی بیان کرد: جذب سرمایه گذار و رفع موانع سد راه سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری ضروری است.

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:توسعه بخش صنعت در استان چهارمحال و بختیاری با ورود سرمایه گذار محقق می شود که باید با تمام تلاش در این مسیر حرکت کرد.

خبر جدید  برگزاری رزمایش سپاه حضرت محمد/ فعالیت قرارگاه های رزمی و فرهنگی

0/5 (0 نقد و بررسی)