بانک پاسارگاد
11:36:13 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود بیش از ۹ هزار انجمن علمی در دانشگاه‌های کشور
معاون فرهنگی – اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تقریبا ۹ هزار و ۵۰۰ انجمن علمی، بالغ بر پنج هزار کانون و نزدیک به ۳۴۰ تا ۳۵۰ تشکل اسلامی در دانشگاه‌های کشور فعال است. به گزارش ایسنا، غلامرضا غفاری روز گذشته در سفر به شهرکرد اظهار کرد: حوزه اجتماعی، حوزه نوپدیدی […]
وجود بیش از ۹ هزار انجمن علمی در دانشگاه‌های کشور

معاون فرهنگی – اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تقریبا ۹ هزار و ۵۰۰ انجمن علمی، بالغ بر پنج هزار کانون و نزدیک به ۳۴۰ تا ۳۵۰ تشکل اسلامی در دانشگاه‌های کشور فعال است.

به گزارش ایسنا، غلامرضا غفاری روز گذشته در سفر به شهرکرد اظهار کرد: حوزه اجتماعی، حوزه نوپدیدی در دانشگاه نیست و وجود معاونت فرهنگی اجتماعی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نشان می‌دهد که نسبت به مسائل فرهنگی اجتماعی دانشگاه حساسیت لازم وجود داشته و اکنون نیز دارد.

خبر جدید  آبرسانی سیار به 50روستا در چهارمحال و بختیاری

وی افزود: در همین راستا اکنون با قوت بیشتری فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی پیگیری می‌شود و بخش قابل توجهی از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی توسط دانشجویان انجام می‌شود.

غفاری با اشاره به وجود تشکل‌های اسلامی، انجمن‌های علمی و کانون‌ها در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و دینی در دانشگاه‌ها، تاکید کرد: مشارکت دانشجویان در قالب تشکل‌ها، می‌تواند به مسائل حوزه اجتماعی دانشگاه و فراتر از آن کمک کند.

خبر جدید  ورود آژانس های مسافرتی به گردشگری سلامت با مجوز T امکان‌پذیر است

وی تصریح کرد: به همین منظور وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درصدد فعال‌سازی دفاتر دانشگاه و جامعه است که این دفاتر به نوعی هسته‌های فکری میان دانشگاه و جامعه هستند و به شناسایی مسائل و تحلیل آن‌ها می‌پردازند که دانشجویان از حضور در این دفاتر کمتر استقبال کرده و بیشتر در مجموعه تشکل‌ها فعالیت دارند.

غفاری بیان کرد: در حال حاضر تقریبا ۹ هزار و ۵۰۰ انجمن علمی، بالغ بر پنج هزار کانون و نزدیک به ۳۴۰ تا ۳۵۰ تشکل اسلامی در دانشگاه‌های کشور فعال است.

خبر جدید  کانون های گردوغبار محلی در چهارمحال و بختیاری فعال می شود

وی با بیان اینکه در دانشگاه‌های نسل چهارم اجتماعی و فرهنگی شدن آنان مهم است، گفت: تسهیل مشارکت دانشجویان و افزایش مشارکتها از برنامه‌های وزارتخانه است.

غفاری خاطرنشان کرد: اکنون مجمومه تشکل‌های دانشجویی قابل توجه است، اما انتظار این است که جمعیت بیشتری در این تشکل‌ها حضور یابند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)