بانک پاسارگاد
4:02:51 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همت خیر قرآنی گرمابخش دو موسسه شد
گروه فعالیت‌های قرآنی – کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از اهدای دو عدد بخاری توسط خیر قرآنی شهرستان کیار برای دو مرکز قرآنی خبر داد. نوید قدیر دخت، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر افزود: یکی از خیرین قرآنی با […]
همت خیر قرآنی گرمابخش دو موسسه شد

گروه فعالیت‌های قرآنی – کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از اهدای دو عدد بخاری توسط خیر قرآنی شهرستان کیار برای دو مرکز قرآنی خبر داد.

نوید قدیر دخت، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر افزود: یکی از خیرین قرآنی با اهدای دو وسیله گرمایشی برای مراکز قرآنی، موجب رونق بخشی به دو مرکز قرآنی در این شهرستان شد.
قدیر دخت گفت: بسیاری از مراکز قرآنی به خاطر کمبود امکانات اعم از گرمایشی، سرمایشی و… فعالیتشان با سردی همراه است. این در حالی است که خیلی از مردم با خرید وسایلی جدید در منازلشان، وسایلی را که حتی تا ده سال آینده هم ممکن است کارکن‌اند را باقیمت خیلی پایین می‌فروشند و یا این که اگر مکان نگهداری آن را داشته باشند در انبار نگهداری می‌کنند و هیچ سودی برای آن ها ندارد.
وی ادامه داد: چنانچه خانواده ها وسایل قابل استفاده و شکیل در منازلشان بدون استفاده است می توانند با اهدای آن ها به مراکز قرآنی موجب رونق مراکز قرآنی شوند.

خبر جدید  تعهد ایجاد اشتغال توسط دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری ابلاغ شود

0/5 (0 نقد و بررسی)