بانک پاسارگاد
15:57:46 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش خانواده کارکنان تیپ ۴۴ قمر بنی هاشم برگزار شد
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر همایش خانواده کارکنان تیپ ۴۴ قمر بنی هاشم علیه السلام استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی تیپ۴۴ قمر بنی هاشم (علیه السلام) ، همزمان با ایام الله دهه فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغوت و حکومت دست نشانده پهلوی و ایام الله دهه فاطمیه همایش بزرگ […]
همایش خانواده کارکنان تیپ ۴۴ قمر بنی هاشم برگزار شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر همایش خانواده کارکنان تیپ ۴۴ قمر بنی هاشم علیه السلام استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تیپ۴۴ قمر بنی هاشم (علیه السلام) ، همزمان با ایام الله دهه فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغوت و حکومت دست نشانده پهلوی و ایام الله دهه فاطمیه همایش بزرگ خانواده کارکنان تیپ همیشه سرافراز قمربنی هاشم (علیه السلام ) در حسینیه امام خمینی (ره) این تیپ برگزار گردید.

 فرمانده تیپ ۴۴ قمر بنی هاشم علیه السلام  راهبرد اصلی سپاه و این تیپ را ارتقاء تکریم و منزلت خانواده کارکنان دانست و افزود: با توجه به شرایط سیاسی و فرهنگی و اجتماعی موجود در کشور بایستی خانواده محترم کارکنان به سلاح بصیرت و اعتقادی مجهز شوند تا بتوانند در مقابل هجمه های گوناگون بایستند.

سرهنگ پاسدار علی افضلی در ادامه با اشاره به نقش ارزنده و کلیدی خانواده های کارکنان در حمایت و پشتیبانی از نیروها ی نظامی عنوان کرد: یک نیروی نظامی موقعی می تواند در راه حفظ آرمان‌ها و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی کیلومترها مسافت را طی کند و در یک منطقه غیر بومی خود به ماموریت و وظایف محوله خود بپردازد که از نظر روحی و قلبی در آسایش و آرامش کامل قرار داشته باشد و این با هیچ امکانات و یا تجهیزاتی میسر نخواهد شد الا با آرامش قلبی و توان اعتقادی که خانواده ها به این افراد می دهند،خانواده موفق موجب رشد و ارتقاء خود و همسر خود خواهد شد.

وی تصریح کرد: یک نیروی نظامی با تکیه بر پشتوانه فکری و اعتقادی و ایمانی همسران خود می توانند در عرصه های مختلف حماسه هایی خلق کنند که ثبت و نگارش آن در تاریخ خواهد ماند.

افضلی در ادامه با اشاره به موفقیت خانواده کارکنان در مهیا ساختن و اعزام همسران و فرزندان خود به مناطق ماموریتی این تیپ در سالیان گذشته آن را جزو افتخارات بی بدیل این تیپ عنوان و افزود: حماسه های خلق شده به دست کارکنان تیپ آقا قمربنی هاشم (علیه السلام) در شمال غرب و امروز در جنوب غرب جزو افتخارات نظام مقدس اسلامی است و انشاء الله زمینه ساز ظهور آقا حجت ابن الحسن خواهد بود .