بانک پاسارگاد
22:48:05 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت ها بر بازار شب عید چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد
به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی ظهر شنبه در نشست هماهنگی تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه نظارت ها بر بازار شب عید چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد، اظهار داشت: جلوگیری از افزایش گرانی محصولات مورد نیاز خانوار و برخورد با متخلفات از مهمترین اهداف افزایش نظارت ها در بازار چهارمحال و بختیاری است. […]
نظارت ها بر بازار شب عید چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی ظهر شنبه در نشست هماهنگی تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه نظارت ها بر بازار شب عید چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد، اظهار داشت: جلوگیری از افزایش گرانی محصولات مورد نیاز خانوار و برخورد با متخلفات از مهمترین اهداف افزایش نظارت ها در بازار چهارمحال و بختیاری است.

وی عنوان کرد:  طرح تنطیم بازار باید با همکاری کارشناسان و بازارسان سازمان های مرتبط بخ خوبی برگزار شود تا تخلفات در بازار این استان در آستانه سال نو کاهش یابد.

خبر جدید  بالندگی چهارمحال و بختیاری با وحدت محقق خواهد شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد:  کارشناسان و بازرسان سازمان های تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، اتاق اصناف و … باید نظارت دقیق بر عرضه کالا و قیمت محصولات داشته باشند تا نارضایتی در بازار ایجاد نشود.

وی تاکید کرد:  افزایش نظارت برای جلوگیری از توزیع خارج شبکه کالا در این استان ضروری است.

خبر جدید  تجلیل از خانواده شهید ابراهیم احمدی

 ذخیره سازی کالاهای اساسی برای عرضه در بازار شب عید چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تمهیدات لازم در حال حاضر برای جلگیری از افزایش قیمت کالاها و کمبود کالاهای اساسی در چهارمحال و بختیاری اندیشیده شده است.

وی گفت: گوشت مرغ، گوشت قرمز، پرتقال و سیب در سطح استان ذخیره سازی شده است و در بازار شب عید وارد بازار می شوند.

خبر جدید  معرفی ۵۰ طرح اشتغالزایی به بانک‌های کهگیلویه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تهمیدات لازم برای توزیع مناسب میوه در سطح استان اندیشیده شده است تا دسترسی مناسب و راحت برای خرید مردم وجود داشته باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)