بانک پاسارگاد
11:18:37 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موانع سد راه سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری رفع شود
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ورود سرمایه گذاران زمینه توسعه چهارمحال و بختیاری است، گفت:موانع سد راه سرمایه گذاری در استان چهارمحال و بختیاری برداشته شود.عباسی عنوان کرد: طرح ایجاد تله‌کابین از تهلیجان به منطقه منظریه شهرکرد نیز در جلسه کمیسیون ماده پنج استان مطرح شود.
موانع سد راه سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری رفع شود

 

شعار سال : استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ورود سرمایه گذاران زمینه توسعه چهارمحال و بختیاری است، گفت:موانع سد راه سرمایه گذاری در استان چهارمحال و بختیاری برداشته شود.

اقبال عباسی شامگاه سه شنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان با تاکید بر اینکه نباید برای سرمایه‌گذاران مانع ایجاد کرد، اظهار کرد: بخشنامه‌های وزارتخانه‌ها که با قانون مغایرت دارد اجرا نشود.

وی ادامه داد: اگر فرایند قانونی طی شده و موافقت اصولی حاصل شد، اراضی بر اساس قیمت کارشناسی به سرمایه‌گذاران واگذار شود.

خبر جدید  افزایش ظرفیت سردخانه های چهارمحال و بختیاری

عباسی بیان کرد: اگر برای طرح‌های سرمایه‌گذاری تنها یک فرد متقاضی سرمایه‌گذاری است نیازی به فراخوان نیست زیرا فراخوان در شرایطی انجام می‌شود که چند متقاضی وجود دارد.

وی در خصوص اعطای مجوز به تالارهای پذیرایی مجالس در محدوده شهر، روستا و خارج از این محدوده‌ها، بیان کرد: پروانه احداث این تالارها در محدوده شهرها توسط شهرداری، در محدوده روستا توسط بخشدار و خارج از این محدوده در قالب مجتمع‌های خدمات بین‌راهی توسط پایانه ارائه شود.

خبر جدید  دومین نشان نقره کاروان ایران در دست بانوی اصفهانی

عباسی عنوان کرد: طرح ایجاد تله‌کابین از تهلیجان به منطقه منظریه شهرکرد نیز در جلسه کمیسیون ماده پنج استان مطرح شود.

علی محمدی‌مقدم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست بیان کرد: براساس ماده ۱۰ قانون زمین شهری اراضی ملی واقع در حریم شهر که تاکنون مالکیت آنان به نام دولت جمهوری اسلامی با نمایندگی منابع طبیعی بوده از زمان واقع شدن در حریم شهر، مالکیت با دولت جمهوری اسلامی با نمایندگی مسکن و شهر سازی است و بر اساس ماده ۲۰ آئین نامه اجرایی همین قانون نیازی به تحویل و تحول نیست و راه و شهر سازی می‌تواند از طریق ثبت اسناد استان بر روی این اراضی سند صادر کند.

خبر جدید  شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه‌گذاری می‌کند
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار:۱۸ اردیبهشت۱۳۹۸، کدخبر:۴۶۱۱۴۷۹،www.mehrnews.com

منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)