بانک پاسارگاد
15:13:40 - چهارشنبه 3 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ممنوعیت استفاده از اموال دولتی برای نامزد‌های انتخاباتی
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری شامگاه گذشته در نشست ستاد انتخابات تأکید کرد: هیچکس حق ندارد از اموال، امکانات و اختیارات دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌ها استفاده کند و هر گونه استفاده از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی برخورد قانونی دارد.
ممنوعیت استفاده از اموال دولتی برای نامزد‌های انتخاباتی

شعارسال : عباسی گفت: هر گونه استفاده از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی ممنوع است و با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد .  اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری شامگاه گذشته در نشست ستاد انتخابات تأکید کرد: هیچکس حق ندارد از اموال، امکانات و اختیارات دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌ها استفاده کند و هر گونه استفاده از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی برخورد قانونی دارد . وی افزود: تعامل و هم افزایی فرمانداران چهارمحال و بختیاری با اعضای شورای تأمین، هیئت نظارت و هیئت اجرایی ضروری است . عباسی تصریح کرد: برای تسهیل و ارتقای کیفیت در روند برگزاری انتخابات، فرمانداران حق و اختیار دارند از امکانات، تجهیزات، اموال، نیروی انسانی، ساختمان، ابزار و وسایل سایر دستگاه‌های اجرایی استفاده کنند و در این راستا تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی موظفند همکاری و تعامل لازم با فرمانداران را داشته باشند که در صورت کوتاهی در این زمینه از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی، با فرد سهل انگار برخورد قانونی می‌شود . وی گفت: تمامی اعضای ستاد انتخابات در چهارمحال و بختیاری و شهرستان‌های تابعه پیش بینی‌های امنیتی را در دستور کار خود قرار دهند . عباسی یادآور شد: موانع و مشکلات احتمالی مربوط به برگزاری انتخابات در چهارمحال و بختیاری، شهرستان‌ها و بخش‌های تابعه استان شناسایی و برای رفع آن‌ها از هم اکنون اقدام شود . وی اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری برای برگزار انتخابات به طور کامل آماده است و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد . انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور با موافقت شورای نگهبان روز جمعه دوم اسفند سال جاری برگزار می‌شود .
سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۹۸، کد خبر:۶۹۵۱۶۹۴ ،www.yjc.ir
منبع :: ممنوعیت استفاده از اموال دولتی برای نامزد‌های انتخاباتی

خبر جدید  ۵۵ هزار کودک چهارمحال و بختیاری در طرح غربالگری پیشگیری از تنبلی چشم شرکت می‌کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)