بانک پاسارگاد
1:01:37 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معوقات داروخانه‌های چهارمحال و بختیاری پرداخت می‌شود
مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: تمام معوقات سازمان بیمه سلامت در سال ۹۷ با کلیه موسسات به جز داروخانه‌ها تسویه شده است و معوقات یک ماهه داروخانه‌ها نیز به‌زودی تسویه می‌شود.
معوقات داروخانه‌های چهارمحال و بختیاری پرداخت می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، صفر فرامرزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۴۵۰ هزار نفر از جمعیت ۹۵۰ هزار نفری استان تحت پوشش بیمه سلامت روستایی هستند اظهار داشت: در انعقاد تفاهمنامه بین بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی ارائه خدمات دندانپزشکی به روستائیان انجام میشود.

وی افزود: نسخهنویسی الکترونیک و حذف دفترچه کاغذی در اوایل بهمنماه به صورت پایلوت در فارسان اجرایی میشود و در تلاش هستیم که این کار تا پایان سال جاری در کل استان انجام شود.

خبر جدید  امام جمعه شهرکرد: خانه‌ها به کانون تربیت و نشاط تبدیل شود

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: بیمه سلامت تنها بیمه دولتی است که توانسته است کلیه بدهی سال ۹۶ را با موسسات طرف قرارداد خود تسویه کند.

فرامرزی ادامه داد: تمام معوقات سازمان بیمه سلامت در سال ۹۷ با کلیه موسسات به جز داروخانهها تسویه شده است و معوقات یک ماهه داروخانهها نیز بهزودی تسویه میشود.

خبر جدید  معابر چهارمحال و بختیاری باید برای سالمندان و معلولان مناسب سازی شود

بیشتر خوانید:

وی تصریح کرد: برخی موسسات غیرقانونی که با سواستفاده از نام بیمه سلامت اقدام به صدور کارت و کلاهبرداری از مردم میکردند شناسایی شده و به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

خبر جدید  شهرکرد| شارژ کارت بلیت شرکت واحد با عابربانک؛ خدمتی که تبدیل به زحمت شد

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: سازمان بیمه سلامت ۷۰ درصد از هزینههای درمان به صورت سرپایی و ۹۰ درصد هزینههای بستری در بیمارستانها را پرداخت میکند و در بخش بیمهشدگان روستایی نیز بیمهشدگان تنها ۳ درصد از هزینههای درمان را پرداخت میکنند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)