بانک پاسارگاد
16:54:02 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاینه ۳۰۰۰ دانش آموز چهارمحالی در طرح غربالگری ناهنجاری های بدنی
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری،  بهروز امیدی اظهار داشت: غربالگری ناهنجاری های ساختار قامتی در سالجاری در دانش آموزان پایه چهارم، پنجم و ششم دبستان انجام می شود و دانش آموزانی که در این زمینه مشکل دارند مورد درمان ساختار قامتی قرار خواهند گرفت. خبر جدید  […]
معاینه ۳۰۰۰ دانش آموز چهارمحالی در طرح غربالگری ناهنجاری های بدنی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری،  بهروز امیدی اظهار داشت: غربالگری ناهنجاری های ساختار قامتی در سالجاری در دانش آموزان پایه چهارم، پنجم و ششم دبستان انجام می شود و دانش آموزانی که در این زمینه مشکل دارند مورد درمان ساختار قامتی قرار خواهند گرفت.

خبر جدید  رزمایش بسیجیان بیم و یأس در دل دشمنان ایجاد کرد

امیدی افزود: سن دانش آموزان دوره دوم دبستان زمان مناسبی از نظر رشد برای پایش و غربالگری ناهنجاری های ساختار قامتی است.

وی بیان کرد: برای انجام غربالگری ناهنجاری های ساختار قامتی دانش آموزان از امکانات آموزش و پرورش و مربیانی که دارای تخصص حرکات اصلاحی هستند استفاده شده است.

خبر جدید  افزایش دو برابری تولید درتنها واحدصنعتی پلی پروپیلن انبساطی کشور

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح غربالگری ناهنجاری های ساختار قامتی دانش آموزان در برخی مدارس استان اجرا شده است،  گفت: تا کنون حدود سه هزار دانش آموز در طرح غربالگری ناهنجاری های ساختار قامتی دانش آموزان مورد معاینه قرار گرفته اند و حدود ۴۰۰ نفر به مرکز تندرستی و حرکات اصلاحی شهدای دانش آموز مراجعه کرده اند.

خبر جدید  دشمن به دنبال جلوگیری از تحقق آرمان های انقلاب اسلامی است

0/5 (0 نقد و بررسی)