بانک پاسارگاد
1:20:54 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل جامعه امروز بی‌تدبیری و مدیریت نادرست است
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: بزرگترین مشکل امروز ما گرانی و مسائل اقتصادی نیست بلکه بی‌مدیریتی و بی‌تدبیری است.
مشکل جامعه امروز بی‌تدبیری و مدیریت نادرست است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجتالاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در جشنواره استانی پایگاههای برتر مسجدمحوری با بیان اینکه ولایت، مردم و قانون هر کدام یکی از ارکان نظام هستنداظهار داشت: از آن جهت که مسجد رکن اصلی است بنابراین میتوان گفت مسجد در حکم ولایت، مردم و قانون در نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه ما برای تداوم نظام اسلامی به مدیریت سالم نیاز داریم، افزود: مدیریت در نظام اسلامی از ضرورتها و مهمها است و اگر در نظام اسلامی مدیریت سالم وجود داشته باشد نظام نیز به صورت سالم روند خود را پیش میبرد اما اگر مدیریت در نظام ناسالم باشد ابتر و ناقص خواهند ماند.

خبر جدید  ۱۰۰۰ تن میوه‌ شب عید در چهارمحال و بختیاری ذخیره شد

نماینده ولیفقیه در چهارمحال و بختیاری بزرگترین مشکل جامعه امروز را بیتدبری عنوان و بیان کرد: بزرگترین مشکل امروز ما گرانی و مسائل اقتصادی نیست بلکه بیمدیریتی و بیتدبیری است چرا که اگر مدیریت سالم، پاسخگو، مردمنهاد و مدیریت متعهد در نظام وجود داشته باشد هر چند که مشکلات اقتصادی داشته باشیم باز هم مردم از نظام رضایت دارند.

خبر جدید  مطالبات دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری پاسخ داده شود

بیشتر بخوانید:

نکونام با بیان اینکه مسجد محل تربیت مدیر سالم، مردممحور ومتعهد برای جامعه استخاطرنشان کرد: مسجد برای تربیت شکل گرفته است تا انسان مأنوس با خدا، مأنوس با قرآن و مأنوس با دین تربیت کند چرا که اگر با تمام این بیمدیریتی و مدیریت ناسالم در جامعه مساجد نیز مشکل داشته باشند صدمات و خسارات بسیاری بر نظام اسلامی وارد میشود.

خبر جدید  المان‌های نوروزی در شهرکرد نصب می‌شود

وی تصریح کرد: مهمترین خدمتی که میتوانیم به نظام داشته باشیم این است که مسجد متحد، یکپارچه و منسجم باشیم و کمک کنیم مساجدی با سلیقه، هدف، مسیر و راهبردهای واحد و منسجم داشته باشیم.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)