بانک پاسارگاد
19:02:59 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری رونق می گیرد
سیامک سلیمانی دشتکی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری رونق می گیرد، اظهار داشت: با تمهیدات و حمایت ها مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری رونق می گیرد. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مشاغل خانگی از […]
مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری رونق می گیرد

سیامک سلیمانی دشتکی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری رونق می گیرد، اظهار داشت: با تمهیدات و حمایت ها مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری رونق می گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مشاغل خانگی از مهمترین ظرفیت های اشتغالزا در استان چهارمحال و بختیاری است که توسعه این بخش ها در دستورکار قرار گرفته است.

خبر جدید  «کله‎پاچه» هم قاچاق شد

برند سازی در مشاغل خانگی در دستور کار قرار گیرد

وی بیان کرد: برند سازی مشاغل خانگی باید در دستور کار قرار گیرد و این امر از مهمترین ظرفیت های در بخش رونق مشاغل خانگی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: هم اکنون در این استان ظرفیت های و پتانسیل های بسیاری برای توسعه مشاغل خانگی وجود دارد که باید از این ظرفیت ها برای ایجاد شغل استفاده کرد.

خبر جدید  تعطیلی مجتمع شبانه‌روزی سوم خرداد لردگان به علت بی‌آبی

مشاغل خانگی نقش مهمی در ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری دارد

وی با اشاره به اینکه توسعه مشاغل خانگی در بخش های صنایع دستی، تولیدی، صنایع غذایی و… در چهارمحال و بختیاری مورد توجه قرار گرفته است، عنوان کرد: مشاغل خانگی نقش مهمی در ایجاد اشتغال برای تمام اعضای یک خانواده دارد.

خبر جدید  استقبال گردشگران از وسیع ترین دشت لاله های واژگون ایران

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد، ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت های استان برای ایجاد شغل از مهمترین اهداف مسئولان ارشد استان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)