بانک پاسارگاد
1:00:22 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت های مردمی در امور خیریه افزایش یافته است
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به اینکه مشارکت های مردمی در امور خیریه افزایش یافته است، اظهار داشت: کمیته امداد یکی از مهمترین سازمان حمایت کننده درسطح کشور به شمار می رود که نقش مهمی در رفع محرومیت داشته […]
مشارکت های مردمی در امور خیریه افزایش یافته است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به اینکه مشارکت های مردمی در امور خیریه افزایش یافته است، اظهار داشت: کمیته امداد یکی از مهمترین سازمان حمایت کننده درسطح کشور به شمار می رود که نقش مهمی در رفع محرومیت داشته است.

خبر جدید  ۷۸ درصد واحدهای صنعتی چهارمحال و بختیاری فعال هستند

وی اظهار داشت: توانمند سازی مددجویان وایجاد اشتغال و حل مشکلات آنها از مهمترین دستاوردهای کمیته امداد به شمار می رود.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد:اعتماد مردم به کمیته امداد افزایش یافته است و این امر در پی اقدامات مناسب و حمایت از محرومان جامعه بوده است.

خبر جدید  گیاهان دارویی بام ایران واردبازارشد/کرفس کوهی کیلویی ۱۵۰هزارتومان

انقلاب اسلامی زمینه ساز رفع محرومیت از سطح کشور شد

وی با اشاره به انقلاب اسلامی، بیان کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز رفع محرومیت از سطح کشور شد و کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: استان چهارمحال و بختیاری به برکت انقلاب اسلامی در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفت و بسیاری از محرومیت های آن رفع شد.

خبر جدید  مبلغان به مناطق عشایر نشین کشور اعزام می شوند

وی بیان کرد: باید تلاش که این استان به یکی از استان های توانمند و توسعه یافته کشور تبدیل شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)