بانک پاسارگاد
16:59:09 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت جوانان در دولت دوازدهم افزایش می‌یابد
مشاور وزارت صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی سراسری دستیاران جوان شهرک های صنعتی از برگزاری «اولین نمایشگاه توانمندی‌های جوانان کارآفرین و صنعتگر» و همچنین انتشار «کتاب جامع اطلاعات کارآفرینان جوان کشور» در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش ایلنا، سعید الله‌بداشتی در جمع خبرنگاران حاضر در گردهمایی سراسری دستیاران جوان در شهرکرد، گفت: طی ماه‌های گذشته از […]
مشارکت جوانان در دولت دوازدهم افزایش می‌یابد

مشاور وزارت صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی سراسری دستیاران جوان شهرک های صنعتی از برگزاری «اولین نمایشگاه توانمندی‌های جوانان کارآفرین و صنعتگر» و همچنین انتشار «کتاب جامع اطلاعات کارآفرینان جوان کشور» در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا، سعید الله‌بداشتی در جمع خبرنگاران حاضر در گردهمایی سراسری دستیاران جوان در شهرکرد، گفت: طی ماه‌های گذشته از آغاز فعالیت رسمی دستیاران جوان در استان‌ها، حدود ۱۰۰۰ کارآفرین جوانِ مستقر در شهرک‌های صنعتی کشور شناسایی شده‌اند و یکی از ماموریت‌‌های دستیاران جوان در استان‌ها بازدیدهای مستمر از طرح‌ها و واحدهای تولیدی جوانان، شناسایی مشکلات آنها و پیگیری تا رفع کامل موانع پیشروی جوانان است.

وی با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال و ضرورت ایجاد فرصت‌های شغلی اظهار داشت: با توجه به اینکه بخش صنعت نقش بسزایی در تحقق اشتغال‌زایی در کشور دارد، فعالیت این جوانان در عرصه کارآفرینی بسیار حائز اهمیت بوده و حمایت از جوانان کارآفرین و رونق کسب و کار آنها، تضمین‌کننده تحقق وعده دولت محترم جهت ایجاد فرصت‌های شغلی برای جامعه است. 

خبر جدید  ورود 100 هزار کلنی زنبور عسل مهاجر به چهارمحال و بختیاری

مشاور وزارت صنعت، معدن و تجارت در امور جوانان کارآفرین و صنعتگر به پیگیری‌های معاون اول رئیس‌جمهور برای حضور موثرتر جوانان در عرصه‌های مدیریتی اشاره و تصریح کرد: ضمن قدردانی از عنایت و صراحت سیاست‌های اعلامی از سوی رییس‌‌جمهور و معاون اول در جهت تقویت حضور جوانان در رده‌های مدیریتی، امیدوارم این پیگیری‌ها به ثمر برسد و یک راهکار عملیاتی‌تر برای حضور قدرتمند جوانان در روند توسعه تبیین شود.

الله‌بداشتی افزود: امروز برخی از وزرا به انتصاب‌های قابل ستایشِ جوانان در رده‌های معاونت و مدیرکلی دست زده‌اند اما این کافی نیست و از دیگر وزیران محترم دولت انتظار داریم تا دستور صریح رییس‌جمهور مبنی بر به کارگیری جوانان در رده‌های مدیریتی را جامه عمل بپوشانند و از جوانان متخصص و توانمندِ حامیِ دولت برای حضور در عرصه‌های کلان مدیریتی بهره برند و تسلیم سیاسی‌کار‌ی‌‌‌ها و لابی‌‌هایی که مانع حضور این نسل جوانِ انقلابی می‌شود، نشوند.

خبر جدید  برگزاری دوه ی آموزشی مربیان قرآن در یاسوج

وی از افزایش سهم مشارکت جوانان در دولت دوازدهم خبر داد.

همچنین سعید الله‌بداشتی در حاشیه گردهمایی سراسری دستیاران جوان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در شهرکرد با اشاره به تاکید و تصریح روحانی درخصوص استفاده از نیروهای جوان در عرصه مدیریت کشور، خاطرنشان کرد: با آموزش نیروهای جوان در حوزه‌های مختلف و انجام کادرسازی‌های لازم، جوانانی مجرب و کارآزموده را برای پذیرش پست‌های مدیریتی و حضور عرصه‌های تصمیم‌گیری آماده کرد. 

وی افزود: یکی از اهداف سومین گردهمایی سراسری دستیاران جوان استان‌ها در شهرکرد که با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و معاون استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، ارزیابی عملکرد دستیاران جوان و میزان پیشرفت ماموریت‌های محوله و برنامه‌ریزی دقیق جهت پیشبرد برنامه‌های در دست اقدام بود.

خبر جدید  کمبود خدمات عمومی در روستای عروه

الله‌بداشتی در این خصوص ابراز داشت: فعالیت دستیاران جوان در شهرک‌های صنعتی کشور این فرصت را برای جوانان کارآفرین فعال در صنعت فراهم می‌سازد تا با ارتباط نزدیک با ما و دستیاران جوان، به صورت ویژه مشکلات خود را مطرح و از طریق دستیاران جوان جهت رفع مشکلات، پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

وی در این گردهمایی از برگزاری «اولین نمایشگاه توانمندی‌های جوانان کارآفرین و صنعتگر» و همچنین انتشار «کتاب جامع اطلاعات کارآفرینان جوان کشور» در آینده نزدیک خبر داد. 

0/5 (0 نقد و بررسی)