بانک پاسارگاد
0:09:15 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان باید خدمت مخلصانه و مجدانه داشته باشند
کارشناس سیاسی گفت: مسئولان باید خدمت مخلصانه و مجدانه داشته باشند. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت السلام و المسلمين صادق نيكنام در نشست بصیرتی شهر بازفت عنوان کرد: دلیل موفقیت انقلاب، امدادهای الهی در انقلاب بود. وی با اشاره به وظایف عموم مردم در برابر انقلاب اظهار کرد:  وظایف ما نسبت به […]
مسئولان باید خدمت مخلصانه و مجدانه داشته باشند

کارشناس سیاسی گفت: مسئولان باید خدمت مخلصانه و مجدانه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت السلام و المسلمين صادق نيكنام در نشست بصیرتی شهر بازفت عنوان کرد: دلیل موفقیت انقلاب، امدادهای الهی در انقلاب بود.

وی با اشاره به وظایف عموم مردم در برابر انقلاب اظهار کرد:  وظایف ما نسبت به انقلاب بیان و معرفی انقلاب، دستاوردها و اهداف انقلاب به نسل جوان است و برای رسیدن به قرب الهی باید تمام تلاش خود را به کاربندیم.

خبر جدید  ۳۰درصد مدارس کهگیلویه و بویراحمدغیراستاندارد هستند

این مقام مسئول افزود: وقتی ملت، بیدار، هشیار و متّحد باشد و معرفت و آگاهی لازم را کسب کرده باشد دشمن نمی‌تواند در دل انان رخنه کند.

نیکنام بیان داشت:زمانی که مسئولان در خدمت منافع مردم باشند و خالصانه، مخلصانه، مجدّانه و پیگیر، به دنبال این باشند که اهداف عالیه این انقلاب و نظام را برآورده کنند و مردم را از این هدف‌ها برخوردار کنند؛ آن‌گاه هیچ دشمنی نمی‌تواند مقاصد شوم خود را در این کشور پیاده کند.

خبر جدید  دشمن به دنبال تغییر باورهاست

 

0/5 (0 نقد و بررسی)