بانک پاسارگاد
3:05:38 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم چهارمحال و بختیاری ۲ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان صدقه دادند
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری گفت: در ۸ ماهه ابتدای امسال مردم نیکوکار این استان ۲ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان صدقه دادند.
مردم چهارمحال و بختیاری ۲ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان صدقه دادند

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، علی ملکپور اظهار کرد: صدقات در راستای کمک به توانمندسازی مددجویان و رفع نیاز آنها هزینه میشود که وجوه جمعآوری شده در هر شهرستان عیناً برای نیازمندان همان شهرستان هزینه میشود.
وی با بیان اینکه در ۸ ماه ابتدای امسال مردم نیکوکار استان ۲ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان صدقه دادهاند، افزود: ۲۷ درصد از مجموع صدقات پرداختی مردم استان به خرید و احداث مسکن مددجویان کمیته امداد استان اختصاص یافته است.
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اختصاص بخشی از صدقات مردمی به حوزه بهداشت و درمان مطرح کرد: ۱۳ درصد از صدقات در زمینه کمک به پرداخت فرانشیز، خدمات ویژه درمان و نیازهای بهداشتی نیازمندان پرداخت میشود.
ملکپور با بیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و بههنگام در بین جوانان از اهداف این نهاد است گفت: ۱۴ درصد از صدقات پرداختی مردم استان در راستای کمک به امر ازدواج نیازمندان اختصاص یافته است.
وی با اشاره به هزینه مابقی صدقات در بخشهای مختلف، افزود: صدقات پرداختی مردم استان در راستای کمک به نیازمندان، ارائه خدمات ویژه به سالمندان، کمک به سوء تغذیه کودکان زیر ۶ سال، پرداخت کمکهای موردی به نیازمندان، تأمین لوازم ضروری مددجویان و کمک به دانشآموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد اختصاص مییابد.
مدیرکل کمیته امداد استان تعداد صندوقهای صدقات استان را ۱۰۲ هزار و ۸۴۱ عدد عنوان و بیان کرد: از این مجموع ۹۷ هزار و ۴۹۸ صندوق کوچک، ۳ هزار و ۹۳ صندوق بزرگ و ۲ هزار و ۲۵۰ صندوق از نوع متوسط است.
وی با اشاره به روشهای نوین و آسان پرداخت کمکهای مردمی به ویژه در حوزه صدقات گفت: عموم مردم و خیران نیکوکار برای افزایش ضریب امنیت و سرعت در خدمترسانی به نیازمندان میتوانند با شمارهگیری کد آنی پرداخت #۰۳۸*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه خود در هر زمان و مکانی کمکهای خود را در سریعترین زمان ممکن به دست نیازمندان مناطق انتخابی خود برسانند.
انتهای پیام
منبع :: http://shahrekord.iqna.ir

خبر جدید  کشف بیش از ۳۹ کیلوگرم تریاک در چهار محال و بختیاری
0/5 (0 نقد و بررسی)