بانک پاسارگاد
1:33:24 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم رفتار نادرست برخی از نمایندگان مجلس را به پای انقلاب و رهبری ننویسند
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی از نمایندگان مجلس زد و بند و معامله‌گری می‌کنند که با هیچ معیاری قابل قبول نیست و ما این روش‌ها را نمی‌پذیریم بنابراین مردم هم این رفتارها را به پای اسلام و انقلاب و رهبری و روحانیت و امام و شهدا ننویسند.
مردم رفتار نادرست برخی از نمایندگان مجلس را به پای انقلاب و رهبری ننویسند

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی از نمایندگان مجلس زد و بند و معامله‌گری می‌کنند که با هیچ معیاری قابل قبول نیست و ما این روش‌ها را نمی‌پذیریم بنابراین مردم هم این رفتارها را به پای اسلام و انقلاب و رهبری و روحانیت و امام و شهدا ننویسند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام سید رضا تقوی اول دی‌ماه در شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور جمعی از مدیران استان در دفتر امام جمعه شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: در سال‌های پس از پیروزی انقلاب پیشرفت‌های بسیاری در کشور صورت گرفته است اما این پیشرفت‌ها برای مردم ملموس نیست.
وی با اشاره به اینکه تبلیغات گسترده و امپریالیسم خبری دنیا بسیج شده‌اند تا کمر این حرکت عظیم(انقلاب) را در کشور بشکنند، افزود: دشمنان اسلام و انقلاب در هر جایی که دیدند می‌توانند مانع از حرکت انقلاب شوند با توطئه‌های مختلف ورود پیدا کردند.
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تبلیغات ضعیف داخل کشور و بالا بردن توقعات مردم را از علل نارضایتی‌های مردم و ملموس نبودن دستاوردهای انقلاب دانست و اظهار کرد: متأسفانه در انتخابات چنان توقعات مردم را بالا می‌بریم که هرچه تند و با شتاب حرکت می‌کنیم به آنچه موردنظر مردم است نمی‌رسیم.
حجت‌الاسلام تقوی با بیان اینکه انقلاب دستاوردهای بسیاری را برای استان و کشور داشته است، تصریح کرد: مردم اصل انقلاب و رهبری را قبول دارند و اگر رهبر انقلاب فرمان دهند همه در صحنه‌اند اما به دلیل عدم تبلیغات درست و بالا بردن توقعات از وضع موجود ناراضی هستند.
رئیس شورای زکات کشور با انتقاد از برخی رفتارهای نادرست در تبلیغات نمایندگان انتخابات، خاطرنشان کرد: کسی که می‌خواهد با دروغ و شایعه‌پراکنی و تخریب رقبا پیروز انتخابات شود شایستگی رفتن به مجلس را ندارد و این رفتارها اسلامی نیست.
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: برخی از نمایندگان مجلس زد و بند می‌کنند و معامله‌گری می‌کنند که با هیچ معیاری قابل قبول نیست و ما این روش‌ها را نمی‌پذیریم و مردم هم این رفتارها را به پای اسلام و انقلاب و رهبری و روحانیت و امام و شهدا ننویسند.
وی با تأکید بر اینکه نمایندگان شریف و خوب هم در مجلس شورای اسلامی بسیار هستند، اضافه کرد: مدتی است که این زد و بندها و انحرافات در مجلس باب می‌شود که باید بگوییم و برای مردم تبیین کنیم وگرنه ما نیز در گناه آنان سهیم هستیم.
حجت‌الاسلام تقوی مدیران را سرمایه‌های ارزشمند انسانی یک جامعه خواند و گفت: این دستاوردهای عظیم انقلاب به همت مدیران بوده است لذا باید قدر آنان را بدانیم و آنان را تقویت کنیم تا خدمت بیشتری به مردم و جامعه کنند.
رئیس شورای زکات کشور با بیان اینکه ما در کشور مشکلات هم داریم اما در مقابل دستاوردها ناچیز است، تأکید کرد: دشمنان می‌خواهند مردم را نسبت به ادامه انقلاب ناامید کنند که باید با بسیج همگانی و تبلیغ دستاوردهای انقلاب در همه روستاها و شهرها خدمات نظام انقلاب اسلامی را تبیین کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی واقعاً مظلوم است اما در عین حال یکی از قدرت‌های مطرح جهان است، افزود: دشمنان می‌خواستند با راه‌اندازی داعش رژیم صهیونیستی جدیدی در سوریه ایجاد کنند که با رشادت رزمندگان و شهدای مدافع حرم نقشه‌های آنان نقش برآب شد.
حجت‌الاسلام تقوی رصد رهبر انقلاب از وقایع منطقه و جهان را مسلط و هوشمندانه و هدایت‌کننده برشمرد و خاطرنشان کرد: ملت انقلاب اسلامی ایران نیز همواره پشت رهبری بوده است و آماده به خدمت هستند.
وی با تأکید بر اینکه دشمنان هرگز به اهداف خود در کشور و منطقه نمی‌رسند، اظهار کرد: این تحریم‌ها و توطئه‌ها را نیز مانند این چهل سال پشت سر خواهیم گذاشت و دشمنان را روسیاه خواهیم کرد.
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: با سازش و مذاکره در مقابل دشمنان کارها پیش نمی‌رود و بلکه باید با قدرت در مقابل دشمنان ایستاد زیرا تجربه کرده‌ایم که هرگاه امام و رهبری و ملت ایران با قدرت در مقابل دشمنان ایستادند، پیروز شدند.
وی بر علمی کردن کشاورزی در تمام نقاط کشور تأکید و تصریح کرد: ایران در ۱۰ یا ۱۵ سال آینده یکی از قطب‌های مهم کشاورزی منطقه خواهد شد و اگر در این زمینه موفق بشویم یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی محقق شده است.
 
انتهای پیام
منبع :: http://shahrekord.isna.ir

خبر جدید  ساده‌زیستی؛ حلقه مفقوده جامعه
0/5 (0 نقد و بررسی)