بانک پاسارگاد
11:57:14 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرحله دوم تسهیلات مسکن روستایی چهارمحال و بختیاری ابلاغ شد
شهرکرد – ایرنا – مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت : مرحله دوم پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی این استان در سال جاری ابلاغ شد.
مرحله دوم تسهیلات مسکن روستایی چهارمحال و بختیاری ابلاغ شد

سهراب رئیسی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: امسال سهمیه استان در راستای پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی ۳ هزار فقره و سقف تسهیلات برای هر متقاضی دارای شرایط ۲۵۰ میلیون ریال تعیین شده است.
به گفته وی ، در مرحله نخست این طرح یکهزار و ۳۶۹ فقره از مجموع ۳ هزار فقره تسهیلات به مبلغ ۳۴۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در دستورکار قرار دارد و مابقی آن نیز به تعداد ۲۷۷ فقره به مبلغ ۶۹ میلیون و ۲۵۰میلیون ریال در مرحله دوم ابلاغ شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری ، با بیان اینکه سال گذشته سقف تسهیلات برای هر نفر ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیون ریالی بود، تصریح کرد : سال گذشته نیز سهمیه استان از تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی ۲ هزار و ۸۱۹ فقره بود که ۲ هزار و ۶۲۴ فقره آن جذب و منجر به انعقاد قرارداد شد.
رئیسی، با اشاره به شرایط باز پرداخت تسهیلات پرداختی توضیح داد : باز پرداخت تسهیلات ۱۳ ساله می‌باشد و ۲ سال هم برای دوران ساخت در نظر گرفته شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: طبق آمار کارشناسان این نهاد، هم اکنون ۴۰ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی روستایی کم دوام و غیر مقاوم در سطح استان وجود دارد.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای ۹ شهرستان با ۹۴۷هزار نفر جمعیت است که ۴۰ شهر و بیش از ۸۰۰ روستا دارد.
۶۱۹۹/۲۰۹۷

خبر جدید  9 تخلف عرضه گوشت خارج از شبکه در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)