بانک پاسارگاد
13:01:09 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجوز احداث ۲۷ مولد برق مقیاس کوچک در چهارمحال و بختیاری صادر شد
شهرکرد – ایرنا – معاون بهره برداری شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری از صدور موافقتنامه و مجوز احداث ۲۷ نیروگاه و مولد برق با مقیاس کوچک و متوسط تجدید پذیر (خورشیدی) و گازی در سطح این استان خبر داد.
مجوز احداث ۲۷ مولد برق مقیاس کوچک در چهارمحال و بختیاری صادر شد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، رستم ایزدپور اظهار داشت : با تکمیل و راه اندازی این تعداد نیروگاه بخش خصوصی ، افزون بر ۱۴۵ مگاوات برق به شکبه توزیع این استان افزوده می شود.
وی افزود : از این تعداد موافقتنامه صادرشده ، ۹ نیروگاه مقیاس کوچک گازی با ظرفیت ۳۸٫۲ مگاوات و ۱۸ نیروگاه تجدیدپذیر (خورشیدی) با ظرفیت ۱۰۷ مگاوات است.
معاون بهره برداری شرکت توزیع برق چهارمحال وبختیاری تاکید کرد : سال گذشته نیز تعداد قراردادهای خرید تضمینی برق از بخش خصوصی در استان ۱۱ مورد با ظرفیت ۳۸٫۷ مگاوات بود ، که پس از خرید وارد مدار شد.
ایزدپور، با اشاره به اینکه تا پایان امسال دو نیروگاه گازی جدید با ظرفیت ۱۱ مگاوات وارد مدار خواهد شد، افزود: برق تولیدی نیروگاه های مقیاس کوچک و تجدید پذیر از طریق انعقاد قرارداد خرید تضمینی ، وارد شبکه توزیع می شود.
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری ، کاهش تلفات انرژی الکتریکی، افزایش امنیت شبکه، کاهش عوارض زیست محیطی و صرفه جویی در مصرف برق، رفع افت ولتاژ، حمایت از سرمایه گذاران در زمینه تولید پراکنده و ایجاد اشتغال را از مزیت های احداث نیروگاه های مقیاس کوچک عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از ۳۴۰ هزار مشترک صنعتی، تجاری ، کشاورزی و خانگی در چهارمحال و بختیاری زیر پوشش خدمات شرکت برق استان قرار دارند.
۶۱۹۹/۲۰۹۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  7 هزار گونه گیاه در مراتع کشور شناسایی شده است
0/5 (0 نقد و بررسی)