بانک پاسارگاد
19:14:56 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرآن و عترت در مسائل علمی آموزشی نفود پیدا کند
گروه فعالیت های قرآنی – مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری گفت: کارهایی که در زمینه قرآن و عترت می شود باید در بطن جامعه قرار بگیرد و در فرهنگ و مسائل علمی آموزشی نفود پیدا کند. احمدرضا بسیج، مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری، در گفتگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه […]
قرآن و عترت در مسائل علمی آموزشی نفود پیدا کند

گروه فعالیت های قرآنی – مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری گفت: کارهایی که در زمینه قرآن و عترت می شود باید در بطن جامعه قرار بگیرد و در فرهنگ و مسائل علمی آموزشی نفود پیدا کند.

احمدرضا بسیج، مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری، در گفتگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه منشور حکومت اسلامی برای اطلاع مسئولان در آیه ۴۱ سوره حج بیان شده است، گفت: مسئولان اسلامی در اداره امور سیاسی، علنی، اقتصادی کشور چند وظیفه مهم برعهده دارند. 
وی اقامه نماز را وظیفه اصلی مسئولان دانست و اظهار کرد: اقامه نماز به معنی انسانیت، عدالت، پاکدامنی و در یک کلام خدایی زندگی کردن است. 
بسیج با اشاره به اینکه برگزاری همایش و نمایشگاه قرآن و عترت راهی کوچک برای ورود به بحث اقامه نمازاست، افزود: کمبود و توجه ناکافی به بحث قرآن و عترت درجامعه باعث بزرگ نشان دادن نادرست یک برنامه در نظر مسئولان می شود.
مسئول بسیج اساتید استان ابراز کرد: کارهایی که در زمینه قرآن و عترت می شود باید در بطن جامعه قرار بگیرد و در فرهنگ و مسائل علمی آموزشی نفود پیدا کند.

خبر جدید  راهیابی دو و میدانی کار بام ایران به فینال مسابقات آسیایی دوحه

0/5 (0 نقد و بررسی)