بانک پاسارگاد
9:18:37 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقدان اصول ایمنی در ۸۰ درصد از ساختمان‌های شهرک منظریه
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: ۸۰ درصد ساختمان‌های شهرک منظریه فاقد اصول ایمنی هستند. مجید علیپور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: شهرک منظریه دارای نقاط ضعف بسیاری است و یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان شهرکرد در رعایت نکردن موارد ایمنی در بحث ساختمان سازی محسوب می‌شود. وی یکی […]
فقدان اصول ایمنی در ۸۰ درصد از ساختمان‌های شهرک منظریه

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: ۸۰ درصد ساختمان‌های شهرک منظریه فاقد اصول ایمنی هستند.

مجید علیپور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: شهرک منظریه دارای نقاط ضعف بسیاری است و یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان شهرکرد در رعایت نکردن موارد ایمنی در بحث ساختمان سازی محسوب می‌شود.

وی یکی از نیازهای اساسی و حیاتی سازمان آتش‌نشانی را وجود یک ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی در سطح شهر عنوان کرد.

خبر جدید  رئیس کل دادگستری چهارمحال وبختیاری منصوب شد

علیپور نبود لباس ضد حریق، ست کامل نجات و نردبان آتش نشانی را از جمله کمبودهای تجهیزات آتش نشانی این شهر عنوان کرد و افزود: با توجه به اقدامات صورت گرفته پیش بینی می‌شود نردبان آتش نشانی از اعتبارات استانی خریداری شود و یکی از نیازهای مهم در امداد رسانی استان رفع شود.

خبر جدید  همایش روانشناسی در استان

وی با اشاره به وجود ۵ ایستگاه در سطح شهر و ۱ ایستگاه در قطب صنعتی گفت: در حال حاضر ۵۰ آتش‌نشان در سه شیفت در حال فعالیت هستند، در حالی که ما نیاز به ۱۳۰ آتش نشان داریم که به علت کمبود تجهیزات قادر به افزایش نیرو نیستیم.

علیپور یکی از اهداف مهم این سازمان را در حوزه آموزش خواند و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۱۰ هزار نفر در مقاطع مهد کودک، مدرسه، دانشگاه و ادارات آموزش‌داده‌ایم وخوشبختانه آموزش‌ها بازخورد خوبی داشته است و سبب کاهش بار حوادث به خصوص در بحث حریق شده است.

خبر جدید  رشد سه برابری تخلفات در افزایش قیمت تلفن همراه

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد ۹۵ درصد حوادث را مربوط به آتش‌سوزی، تصادفات و آسانسور دانست.

0/5 (0 نقد و بررسی)